Psychotronika pro každého - Jiří Janča

Psychotronika pro každého - Jiří Janča

Kód: PEM-0014928 Produktové číslo: 9788072810666
V praktické knize s podtitulem Možnosti, užití, rozvoj schopností odhaluje základy psychotroniky jako oboru a přibližuje, jak je možné naučit se pomocí tzv. pendlu nebo virgule diagnostickému umění.
Výrobce: EMINENT
Poslední kusy na skladě!
189 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Psychotronika pro každého - Jiří Janča

Ing. Jiří Janča, CSc. (1924)

Evropsky proslulý terapeut alternativní medicíny patří mezi přední odborníky a nejpopulárnější přírodní léčitele u nás. Je známým autorem zcela unikátní knižní řady mapující hlavní metody této oblasti. Svou popularitu získal již při vydání prvních knih Alternativní medicína, Co nám chybí a Reflexní terapie. Čtvrtou v pořadí a jednou z nejúspěšnějších je Psychotronika pro každého nesoucí podtitul Možnosti, užití, rozvoj schopností.
Vedle těchto knih je Jiří Janča autorem vyhledávaných publikací Praktická homeopatie, Stopové prvky a kovy života v přírodě a Zdravé dítě a alternativní medicína. Pro příznivce přírodní medicíny připravil také zcela ojedinělé Universální praktické kalendárium alternativní medicíny a knihu pamětí Můj život s alternativní medicínou. Spolu j Josefem A. Zentrichem se také podílel na přípravě nejúplnějšího Herbáře kléčivých rostlin v historii naší země a napsal jeho samostaný doplněk První pomoc alternativní medicínou.
Jiří Janča je v rámci svých publikačních aktivit také jedním z předních spolupracovníků měsíčníku REGENERACE, časopisu pro zdravý životní styl, který integruje poznatky tzv. západní i alternativní medicíny.

 

Autor: Jiří Janča
Nakladatelství: Eminent
Vazba: pevná 
Formát: 150 x 210 x 15 mm
Počet stran: 151

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky