Prsten Triquetra - stříbro Ag 925/1000, velikost 7

Novinka
Připraveno k odeslání
1.399 Kč
Kód: HT-TRI1018-7
Kategorie: Novinky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Triquetra je oblíbený symbol, který podporuje vědomí propojenosti všeho, rovnováhu a zároveň poskytuje mocnou ochranu. Triquetra je vysoce ochranný a zároveň magický znak, symbol propojení fyzického, mentálního a intuitivního, symbol rovnosti a vzájemné provázanosti všech součástí velkého celku - Jednoty. Triquetra přináší vědomí širšího rozměru, pomáhá nám otevřít se skutečnosti a Poznání věcí zjevných i skrytých. Nikdo a nic není odděleno od celku, každá část je právoplatným členem Jednoty a má svůj specifický způsob, jak přispět k zdokonalování energie celku. Jedině spoluprací všech částí celku lze dosáhnout rovnováhy, harmonie a hlubokého vnitřního klidu. To platí jak uvnitř jedince, tak uvnitř celé společnosti, Celku. Více informací o tomto oblíbeném symbolu naleznete v našem slovníku, pod heslem Triquetra.

Pocit či vědomí oddělenosti je pouhou iluzí, jež vytváří naše ego. Vše je se vším spojeno, nejsme tu jen tak pro nic za nic, máme úkol - nalézt svou jedinečnost, svůj dar, talent a prostřednictvím něj sloužit světu a bytostem, jež ho obývají. Symbol triquetry nás vyzývá, abychom uplatnili své talenty ve prospěch všeho živého, uznali přínos druhých, respektovali jeden druhého a spolupracovali na zlepšení životů všech tvorů, celého světa.

Tento stříbrný prsten pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone

Materiál
stříbro 925/1000

Délka x šířka hlavy prstenu
1,5 x 1,5 cm

​Velikost prstenu
18,8 mm - odpovídá velikosti 59.

Pro zjištění vaší velikosti klikněte zde.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.


 

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují