Prsten Semeno Života zirkony, stříbro Ag 925/1000

Prsten Semeno Života zirkony, stříbro Ag 925/1000

Kód: SAR-AS722/ 56
Tento nádherný prsten se symbolem Semena Života je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000 a je osázen sedmi miniatururními zirkony.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.526 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Prsten Semeno Života zirkony, stříbro Ag 925/1000

Na počátku byl Bůh - Stvořitel - Bod. Řekl Slovo - tedy dal Záměr ke tvoření - kolem Bodu se vytvořil první kruh. Kruh se rozdělil na dva (symbol Vesica Pisces) - symbolizuje dvě velké síly (jin a jang), které se dále podílí na tvoření. Jejich dalším působením přibývaly kruhy, až vznikl první ucelený útvar tvoření - Semeno Života. Semeno Života je tvořen šesti kruhy, protínajících se v sedmém, které je uprostřed. To označuje šest dimenzí materiálního světa a středovou sedmou, která je výstupem do sedmé dimenze, kde již hmota tak, jak ji známe, není. Šest dimenzí je pevnou a neměnnou mřížkou materiálního světa. A za touto mřížkou (sedmička) je celý nekonečný svět Boha, svět dokonalých duchovních energií - sedmý rozměr, který pokračuje dál, až do 72. dimenze. 

Sedmička, která ve svém středu nese původní Bod - Bránu, je výstupem do Absolutna, do Nekonečna, Věčnosti. Do Věčnosti může vstoupit pouze Duch. Tělo, fyzické smysly i rozum náleží světu hmoty do 6 dimenzí. Jsou omezeny a sedmý rozměr (duchovní rozměr Bytí, Věčná Podstata všeho) je mimo jejich možnosti. Symbolika Semena Života nám jasně ukazuje, že každé stvoření (protože všechno v sobě obsahuje tento základní model) v sobě obsahuje Božskou Podstatu. Od nejmenšího a nejjednoduššího útvaru až po ty nejsložitější, vše je stvořeno a v sobě obsahuje Boha. A to stále. Může být něco v jádru nedobrého, když v samotném jádru spočívá Bůh sám?

Sedm kruhů jako sedm dnů tvoření. Sedm kruhů jako sedm čaker (sedmá je čakra korunní, která spojuje člověka s duchovními sférami). Sedm barev duhy. Člověk, který dosáhne osvícení - vychází svým duchem z šesti dimenzí a vstupuje do sedmé, která náleží duchovnímu světu. Připojuje se k celkovému Duchu. Božímu Duchu. Takový člověk, ačkoliv stále ještě prodlévá ve svém fyzickém těle zde na zemi, v dimenzích hrubohmotného světa, je již svým duchem zcela svobodný. Z tohoto člověka se stává nová Duchovní Bytost - Anděl. Osvobodil se z kruhu reinkarnací, takže po zániku jeho fyzického těla se již nemusí rodit do dalšího těla. Nicméně, právě takový člověk, který už vlastně dosáhl nejvyšší realizace, které lze v životě člověka na zemi dosáhnout, sám se dobrovolně znovu rodí na zem do těla - aby pomohl ostatním dosáhnout téhož. Vždyť kdo jiný, než právě on vidí pravou povahu tohoto světa a kdo jiný, než on chápe možnosti člověka. Vnitřně svobodný je naplněn Láskou a soucitem ke všem bytostem, neboť ví a zná, že vše je Jednota. Proto pomáhá.

Tento nádherný prsten se symbolem Semena Života je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000 a je osázen sedmi miniatururními zirkony.

Materiál
stříbro Ag 925/1000, zirkon

Velikost prstenu
56

Pro změření vaší velikosti klikněte zde.

Upozornění
Tento luxusní kousek je opravdovou raritou a my jsme rádi, že vám jej můžeme nabídnout. Jak už to u podobných produktů bývá, prsten se vyrábí v malých sériích a je tedy často problém jej sehnat. Pokud tedy vidíte, že je dlouho nedostupný, znamená to, že čekáme na jeho naskladnění u dodavatele. 

 Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Šperkovnice - krabička na karty stříbrná - Lotos Šperkovnice - krabička na karty stříbrná - Lotos Kód: SoD-917515
Tato úžasná šperkovnice, zdobena symbolem lotosu, je úžasně dekorativní a…
438 Kč
Andělská soška - cherubín Andělská soška - cherubín Kód: SoD-19273
Sympatický andílek - cherubín bude tvým dobrým přítelem. Můžeš mu svěřit…
302 Kč
Náhrdelník růženín, faset kuličky 6 mm Náhrdelník růženín, faset kuličky 6 mm Kód: SVK-2322
Růženín, kámen samotné Venuše, se vyznačuje jemnými vibracemi, které působí…
361 Kč
Tarot magické brány - Ciro Marchetti Tarot magické brány - Ciro Marchetti Kód: KOS-tar-mag-b
Otevřete své srdce odkazu dávných časů a objevte pro sebe kouzlo tajemného světa...
499 Kč