Prsten Semeno Života zirkony stříbro, vel. 56

Připraveno k odeslání
1.454 Kč
Kód: SAR-AS722/56
Kategorie: Prsteny stříbro
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Semeno Života v posvátné geometrii symbolizuje počátek Stvoření, tedy Zárodek Života. Semeno je tvořeno šesti kruhy, protínajících se v sedmém, které je uprostřed. Sedmička je jako Brána, je výstupem do světa vysokých duchovních energií, do světa Lásky a Věčnosti. A tyto sféry jsou lidským vědomím a smysly nepostihnutelné, sem může vstoupit pouze Duch. Symbolika Semena Života nám jasně ukazuje, že každé stvoření (protože všechno v sobě obsahuje tento základní model) v sobě obsahuje tuto Prapůvodní Lásku, tento Zdroj života, Božskou Podstatu. Od nejmenšího a nejjednoduššího útvaru až po ty nejsložitější, vše je stvořeno a v sobě obsahuje Boha. A to stále. Může být něco v jádru nedobrého, když v samotném jádru spočívá Bůh sám?

Tento nádherný prsten se symbolem Semena Života je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000 a je osázen sedmi miniaturními zirkony.

Materiál
stříbro Ag 925/1000, zirkon

Velikost prstenu
17,8 mm - 56

Pro změření vaší velikosti klikněte zde.

Upozornění
Tento luxusní kousek je opravdovou raritou a my jsme rádi, že vám jej můžeme nabídnout. Jak už to u podobných produktů bývá, prsten se vyrábí v malých sériích a je tedy často problém jej sehnat. Pokud tedy vidíte, že je dlouho nedostupný, znamená to, že čekáme na jeho naskladnění u dodavatele. 

 



Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 

Facebook komentáře

Štítky