Prsten Semeno Života zirkony, stříbro Ag 925/1000

Prsten Semeno Života zirkony, stříbro Ag 925/1000

Kód: SAR-AS722/ 58
Tento nádherný prsten se symbolem Semena Života je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000 a je osázen sedmi miniatururními zirkony.
Poslední kusy na skladě!
1.526 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Prsten Semeno Života zirkony, stříbro Ag 925/1000

Na počátku byl Bůh - Stvořitel - Bod. Řekl Slovo - tedy dal Záměr ke tvoření - kolem Bodu se vytvořil první kruh. Kruh se rozdělil na dva (symbol Vesica Pisces) - symbolizuje dvě velké síly (jin a jang), které se dále podílí na tvoření. Jejich dalším působením přibývaly kruhy, až vznikl první ucelený útvar tvoření - Semeno Života. Semeno Života je tvořen šesti kruhy, protínajících se v sedmém, které je uprostřed. To označuje šest dimenzí materiálního světa a středovou sedmou, která je výstupem do sedmé dimenze, kde již hmota tak, jak ji známe, není. Šest dimenzí je pevnou a neměnnou mřížkou materiálního světa. A za touto mřížkou (sedmička) je celý nekonečný svět Boha, svět dokonalých duchovních energií - sedmý rozměr, který pokračuje dál, až do 72. dimenze. 

Sedmička, která ve svém středu nese původní Bod - Bránu, je výstupem do Absolutna, do Nekonečna, Věčnosti. Do Věčnosti může vstoupit pouze Duch. Tělo, fyzické smysly i rozum náleží světu hmoty do 6 dimenzí. Jsou omezeny a sedmý rozměr (duchovní rozměr Bytí, Věčná Podstata všeho) je mimo jejich možnosti. Symbolika Semena Života nám jasně ukazuje, že každé stvoření (protože všechno v sobě obsahuje tento základní model) v sobě obsahuje Božskou Podstatu. Od nejmenšího a nejjednoduššího útvaru až po ty nejsložitější, vše je stvořeno a v sobě obsahuje Boha. A to stále. Může být něco v jádru nedobrého, když v samotném jádru spočívá Bůh sám?

Sedm kruhů jako sedm dnů tvoření. Sedm kruhů jako sedm čaker (sedmá je čakra korunní, která spojuje člověka s duchovními sférami). Sedm barev duhy. Člověk, který dosáhne osvícení - vychází svým duchem z šesti dimenzí a vstupuje do sedmé, která náleží duchovnímu světu. Připojuje se k celkovému Duchu. Božímu Duchu. Takový člověk, ačkoliv stále ještě prodlévá ve svém fyzickém těle zde na zemi, v dimenzích hrubohmotného světa, je již svým duchem zcela svobodný. Z tohoto člověka se stává nová Duchovní Bytost - Anděl. Osvobodil se z kruhu reinkarnací, takže po zániku jeho fyzického těla se již nemusí rodit do dalšího těla. Nicméně, právě takový člověk, který už vlastně dosáhl nejvyšší realizace, které lze v životě člověka na zemi dosáhnout, sám se dobrovolně znovu rodí na zem do těla - aby pomohl ostatním dosáhnout téhož. Vždyť kdo jiný, než právě on vidí pravou povahu tohoto světa a kdo jiný, než on chápe možnosti člověka. Vnitřně svobodný je naplněn Láskou a soucitem ke všem bytostem, neboť ví a zná, že vše je Jednota. Proto pomáhá.

Tento nádherný prsten se symbolem Semena Života je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000 a je osázen sedmi miniatururními zirkony.

Materiál
stříbro Ag 925/1000, zirkon

Velikost prstenu
58

Pro změření vaší velikosti klikněte zde.

Upozornění
Tento luxusní kousek je opravdovou raritou a my jsme rádi, že vám jej můžeme nabídnout. Jak už to u podobných produktů bývá, prsten se vyrábí v malých sériích a je tedy často problém jej sehnat. Pokud tedy vidíte, že je dlouho nedostupný, znamená to, že čekáme na jeho naskladnění u dodavatele. 

 Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Šperkovnice - krabička na karty stříbrná - Lotos Šperkovnice - krabička na karty stříbrná - Lotos Kód: SoD-917515
Tato úžasná šperkovnice, zdobena symbolem lotosu, je úžasně dekorativní a…
438 Kč
Andělská soška - cherubín Andělská soška - cherubín Kód: SoD-19273
Sympatický andílek - cherubín bude tvým dobrým přítelem. Můžeš mu svěřit…
302 Kč
Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm Náhrdelník Růženín, faset kuličky 6 mm Kód: SVK-2322
Růženín, kámen samotné Venuše, se vyznačuje jemnými vibracemi, které působí…
361 Kč
Tarot magické brány - Ciro Marchetti Tarot magické brány - Ciro Marchetti Kód: KOS-tar-mag-b
Otevřete své srdce odkazu dávných časů a objevte pro sebe kouzlo tajemného světa...
499 Kč