Prsten rozevírací - Strom Míru

Připraveno k odeslání
268 Kč
Kód: FO-P0-40
Kategorie: Prsteny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Strom Míru roste v krajinách mírných a poklidných. Tam, kde nikdo nebojuje kvůli žádné pravdě, neboť došli k poznání, že jedinou Pravdou je Láska, a že nejvyšší hodnotou zde na zemi je život, pokoj v duši a mír mezi lidmi. Strom Míru je vzácný. A jeho plody jsou pro každého. A jsou chutné a hladí po duši. Jsou to plody lásky, krásy, svobody, radosti, pokoje, míru, vděčnosti, klidu a souladu. Každý, kdo ochutná, pozná pravdu o tom, že Bůh není Soudce, nýbrž Láska. Láska, která stojí nad světem duality, rozlišování, nad každým lidským zákonem, nad každou lidskou pravdou i poznáním. Kdo jednou ochutnal plody stromu Míru, toho srdce se otevírá a vydává zvláštní zvuk - je to zpěv chval Tomu, kdo všechno toto stvořil, kdo stvořil Nebesa i zemi, všechny tvory, bytosti, dobro i zlo, všechno Poznání. Pochválen buď Bože! Pochválen buď Bože za všechno, co jsi učinil! Tak zpívá srdce člověka. A rozumu to možná přijde bláznivé... Ale srdce se směje ohromnou radostí.

Kdo ví, možná ze Stromu Míru ochutnal i žalmista, který si prozpěvuje: 
"Chvalte Hospodina, všechny národy, všichni lidé, chvalte ho zpěvem,
 neboť se nad námi mohutně klene jeho milosrdenství.
Hospodinova věrnost je věčná! Haleluja!"     (Žalm 117)

Originální, kvalitně vyrobený prsten s motivem Stromu Míru, zalitého ve vypouklém skle, je vyroben z postříbřeného kovu. Prsten je rozevírací, tudíž lze jeho velikost upravit podle vaší potřeby.

Materiál
bižuterní kov postříbřený, sklo

Průměr skleněné ozdoby
2 cm

Základní velikost prstenu je 54 (17,2 mm v průměru). Prsten je však rozevírací, otevřený, rozměr lze tedy upravit podle potřeby. Pro zjištění vaší velikosti klikněte zde.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

Šamanský buben - L - Hvězda
2.384 Kč