Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57  - 1
Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57  - 2
Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57  - 3
Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57 - 1/3Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57 - 2/3Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57 - 3/3

Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57

Kód: LH-KR1010-56-57
Znak Atlantů generuje zvláštní druh energie, která je vždy pozitivní a prospěšné. Toto záření je charakterizováno bílou barvu a obsahuje všechny energie potřebné pro harmonický život.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
493 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Prsten Atlantů stříbro Ag 925 úzký - vel. 56/57

Prastarý znak Atlantů je tvarovým zářičem, jehož vibrace vytváří ochranný obal kolem aury člověka, stabilizuje ho a chrání před všemi nežádoucími vlivy a nebezpečím, a to na všech úrovních. Díky tomuto působení se postupně obnovuje "původní nastavení", dochází k regeneraci a uzdravování organismu, stabilizaci a posílení imunity těla, návratu citlivosti a vnímavosti k jemnohmotnému světu (proto se říká, že znak Atlantů bystří intuici, přináší schopnost jasnovidění, jasnoslyšení atd.).

Historie
První doložené zmínky o znaku Atlantů pocházejí z roku 1860. Tehdy jej nalezl v podobě prstenu francouzský egyptolog, markýz d'Agrain, v Egyptě (Údolí králů). Prsten byl vyroben z kameniny a byl na něm znázorněn zvláštní symbol, skládající se z geometrických obrazců. Zajímavé přitom bylo, že znak nebyl pro egyptskou kulturu vůbec typický. Bylo zřejmé, že je mnohem starší. Proto byl tento záhadný působivý znak přisouzen kultuře Atlanťanů, která existovala v dobách před Egyptem. Odtud tedy název - Prsten Atlantidy (Prsten Atlanťanů). Prsten byl zkoumán mnoha nejrůznějšími institucemi. Od psychotroniků až po výzkumné ústavy ve Francii, ve Vídeňském institutu biokybernetiky, kde byly výsledky zveřejněny i v televizním vysílání. V Anglii, kde je uložen originál, jsou účinky prstenu dokazovány na aurafotografiích a jiných fyzikálních měřeních. Celkově bylo konstatováno, že se jedná o jeden z nejpřekvapivějších zázraků fyziky mikrovlnění.

Působení znaku Atlantů
Působení znaku Atlantů je stejné jak u prstenů, tak u přívěsků. Nejde o formu, ale o znak samotný. Tento znak generuje zvláštní druh energie, která je vždy pozitivní a prospěšná. Záření tohoto znaku je charakterizováno bílou barvu a obsahuje všechny energie potřebné pro harmonický život. Skoro by se dalo jeho působení přirovnat k ochrannému bílému hávu, který si na sebe člověk oblékl, který jej chrání a udržuje funkce všech jeho těl v přirozeném, vitálním a harmonickém stavu. 

Otazníky kolem znaku Atlantů
Znak Atlantů má skutečně mimořádné působení, které je cítit již při prvním kontaktu, říká se mu také zázrak mikromagnetismu. Některými je zavrhován, někteří na něj nedají dopustit. Znak každopádně působí, jen někomu se působení nelíbí a někomu vyhovuje (ostatně takto je to i s jinými tvarovými zářiči - například Nilským křížem Anch, kříži všeobecně, pentagramem, apod.). Existují spekulace o tom, že znak funguje pouze za určitých podmínek (musí být jen na prstenu z určitého kovu, u přívěsku, že je to jiné, že musí být strany trojúhelníků pod určitým úhlem, jinak je znak nefunkční, atd.). Jak je to s ostatními výrobky, kterou jsou na trhu k dostání, to nevíme. Víme a můžeme zaručit jen to, co jsme sami vyzkoušeli. Tento prsten jsme vyzkoušeli a pocítili jeho působení osobně na sobě samých, takže se za něj zaručujeme.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Rozměry prstenu (průměr x šířka prstenu)
1,85 x 0,5 cm

Prsten odpovídá velikosti 58.
Pro změření vaší velikosti klikněte
zde.

 Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník "Spirála" - sklo pyrex Náhrdelník "Spirála" - sklo pyrex Kód: SAR-AG11
Spirála symbolizuje cestu z vnitřního světa do vyšších duševních úrovní,…
258 Kč
Nálepka set 4 + 1 - Merkaba, zlatá Nálepka set 4 + 1 - Merkaba, zlatá Kód: SAR-TS021
Světlo - duch - tělo. Merkaba je prostředkem k meditaci a napojení se na Vyšší…
155 Kč
Vonné tyčinky - Bílá šalvěj Vonné tyčinky - Bílá šalvěj Kód: SAR-RS485 Nejoblíbenější
Luxusní masalové tyčinky s vůní bílé šalvěje jsou jako stvořené pro…
49 Kč
Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft Vykuřovací směs 9 bylin síly - 9 Kräuter der Kraft Kód: SAR-RW245
Zlatý copal, bílá šalvěj, damiana, kalmus - puškvorec, cedrové dřevo a cedrové…
138 Kč