Prsten Archanděl Michael, nerezová ocel

Připraveno k odeslání
265 Kč
Kód: FO-P0-12-M
Kategorie: Prsteny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Krásný prsten zobrazuje Archanděla Michaela, toho, jenž je podoben Bohu. Archanděl Michael pomáhá opustit naše egoistické postoje, učí, jak se duchovně očistit, naladit se na energii Božské jednoty, a zůstat s ní ve spojení, ať se děje cokoliv. 

Materiál
nerezová ocel

Rozměry prstenu (vnitřní průměr x šířka prstenu)
18 x 7 mm

Prsten odpovídá velikosti 56 / 57.
Pro změření vaší velikosti klikněte
 zde.

Archanděl Michael
Jméno Michael znamená v překladu "Ten, jenž se podobá Bohu" - je tedy dokonalým odrazem Boží dokonalosti. Atributy archanděla Michaela jsou váhy, symbol spravedlnosti a meč, kterým likviduje temnotu a všechny nízké energie. Před Michaelem se nic neschová, svým spravedlivým bystrým zrakem vidí všem až do hloubi duše. Jeho barvami jsou barvy ohně a také modrá, barva jasného myšlení. Zobrazován bývá v zářícím brnění s mečem, někdy i s vahami v druhé ruce. Témata, se kterými nám archanděl Michael pomáhá jsou: ego, strach, karma a víra.

Ego, strach a karma
Archanděl Michael nám pomáhá opustit naše egoistické postoje, vedoucí ke konfliktům (vnitřním i vnějším), strach a staré a nefunkční vzorce myšlení a jednání (mající často kořeny v minulých životech). Svým světelným mečem nám pomáhá tyto vzorce rozpustit, abychom mohli čerpat energii a sílu z Božské jednoty, které jsme přirozenou součástí. Archanděl Michael nás učí, jak se duchovně očistit, naladit se na energii Božské jednoty, a zůstat s ní ve spojení, ať se děje cokoliv. Přináší nám poznání, že pokud si chceme udržet svou vlastní Božskou jiskru a chceme -li být součástí Božské jednoty, musíme dodržovat určitá pravidla, Boží zákony.

Facebook komentáře

Štítky