Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925  - 1
Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925  - 2
Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925  - 3
Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925  - 4
Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925 - 1/4Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925 - 2/4Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925 - 3/4Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925 - 4/4

Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925

Kód: BL-P925ZTm
Zlatý topaz je vzácný drahokam, nositel optimismu, magnet na pozitivní lidi, slávu i hojnost. Topaz je jako baterie nabitá vždy na 100 %, září, vyzařuje, svítí na cestu, svému majiteli dodává šarm, charisma i sebedůvěru.
Připraveno k odeslání
551 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek topaz zlatý velký krystal, úchytka Ag 925
Nádherný přívěsek nebroušeného krystalu zlatého topazu je překrásným kouskem. Krystal topazu neprošel téměř žádnými povrchovými úpravami, takže si uchovává maximální míru původní energie. Úchytka přívěsku je ze stříbra 925. Každý kousek je originál, takže svou barvou nemusí nutně odpovídat kousku, jenž je na fotografii (může být více či méně zlato - žlutý). Rozměry krystalu jsou taktéž přibližné, každý kousek je originálem.
 
Rozměry kamene cca
14 - 16 x 7 mm

Přívěsek s topazem dodáváme v dárkové krabičce.
 
Topaz - Já Slunce
Zlatý topaz je jako slunce, vyzařuje takovou míru síly, optimismu a víry, že nic nízkého (jako například pochybnosti, iluze, podléhání náhlým náladám a impulzům, upouštění od původního záměru kvůli chaosu emocí) vedle něj nemá šanci přežít. Tento vzácný drahokam je jako baterie nabitá vždy na 100 %, září, vyzařuje, svítí na cestu, svému majiteli dodává šarm, charisma, sebedůvěru a neustále mu připomíná jeho božský původ a poslání. Zlatý (někdy také císařský) topaz přináší otevřenost, podporuje poctivost člověka, důvěru v sebe sama, sebekontrolu, schopnost seberealizace, podporuje touhu člověka rozvíjet sám sebe, rozvíjet vlastní vnitřní moudrost. Zlatý topaz neustále upozorňuje na to opravdu důležité, aby člověk neztratil ze zřetele svou cestu. Topaz dobře ví, jaké nástrahy (žádosti těla, chaos mysli, náhlé výbuchy emocí či různá pokušení) člověka na jeho cestě potkávají, proto ho neustále upozorňuje na jeho skutečný (tedy božský) původ a životní poslání, které si sám určil. Vibrace tohoto optimistického a vždy dobře naladěného drahokamu přináší radost, hojnost, štěstí i pevné zdraví. Tradičně je zlatý topaz považován za kámen přízně osudu, zajišťující úspěšné dosahování stanovených cílů. Topaz příznivě působí při vyvolávání vizuálních představ, a při jejich následné materializaci. Na mentální úrovni přináší topaz schopnost vidět věci s nadhledem, avšak stejně tak dobře i schopnost pozorovat dílčí detaily záležitosti. Topaz podporuje schopnost syntézy různých informací, schopnost objektivní analýzy a následně i nalezení toho nejlepšího řešení situace, s ohledem na její úlohu v rámci životního poslání. Topaz usnadňuje vyjadřování myšlenek a propůjčuje svému majiteli jistou dávku „mazanosti". 
 
Zlatý topaz a mezilidské vztahy
Zlatý topaz k sobě přitahuje pozitivně naladěné lidi, lásku, hojnost, podporuje otevřenost mezi lidmi a ohleduplnou komunikaci. Topaz taktéž posiluje schopnost vnímat i jiné než známé druhy lásky, přitahuje do života svého majitele ty správné osoby. Vzhledem k tomu, že skvěle spolupracuje s čakrou solar plexus, může se jeho majitel těšit vysoké sebedůvěře, síle, otevřenosti i oslňujícímu charismatu, nicméně tyto vlastnosti musí být dány do služeb všem, a topaz se o to skutečně postará. Slunce také nezáří jen samo pro sebe (tedy proto, aby samo sebe plácalo po rameni a kochalo se svou skvělostí) - září pro všechny, a všechno je z jeho svitu živo. Taktéž musí činit člověk, který svou energií a silou předčí ostatní. 
 
Zlatý topaz a léčení
Topaz posiluje imunitu celého těla, celkově upevňuje zdraví. Jeho vibrace rezonují s čakrou solar plexus, takže napomáhá metabolismu, trávení, dokáže dokonce bojovat s anorexií (navrací chuť k jídlu), upevňuje nervy a pozitivně působí na zrak. Vibrace topazu uzdravují játra, močový měchýř i endokrinní žlázy.
 
Čištění a nabíjení topazu
Topaz je citlivý na světlo, takže ho nenabíjejte na přímém slunci. K očištění a nabití stačí omýt ho vlažnou vodou a položit na pár hodin na drúzu křišťálu.

Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
HN koupelová sůl jemná růžová, 1 kg HN koupelová sůl jemná růžová, 1 kg Kód: GINK-B0909
Jemná růžová koupelová sůl je bohatá na železo, kalcium a magnesium. Má velmi…
100 Kč
Egyptské tarotové karty Egyptské tarotové karty Kód: MYST-EX14
Tento neobyčejný tarot je jako magická cesta při hledání vědomostí, harmonie,…
579 Kč
Amulet Brigidin Kříž Amulet Brigidin Kříž Kód: MYST-CD06
Brigidin kříž v nás rozdmýchává plamen tvůrčí inspirace, přináší dobré…
339 Kč
B. Agafia Tradiční Sibiřský balzám na vlasy 550 ml B. Agafia Tradiční Sibiřský balzám na vlasy 550 ml Kód: HR-0755
Nádherně voňavý balzám na vlasy je na bázi cedrového propolisu, medu,…
237 Kč