Amulet Žena Růže - Granát, stříbro Ag 925/1000

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.899 Kč
Kód: HT-TPD3984
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

„Žena Růže“ je odkazem na velkou tvořivou sílu (pokrov Marie), která chrání Duši člověka a je průvodkyní a ochránkyní lidí. V různých dobách Ji nazývali různými jmény. Inanna (Ištar), Allat, Neit, Makoš (Mokoš), Isis... Poslední je Marie, Bohorodička. Nechť vám stále připomíná Lásku, ochranu a podporu duchovního světa. Amulet je koncipován do tvaru kříže, který je nejstarším ochranným znakem. Rovnoramenný kříž podporuje rovnováhu, stabilitu a harmonii člověka a zároveň mu ukazuje, kde se nachází jeho "Jádro", zdroj vnitřní síly, lásky i moudrosti. Amulet je vyroben z broušeného indického granátu a stříbra Ag 925/1000. Dodáváme bez řetízku. Chcete-li, můžete si nějaký vybrat v naší nabídce Řetízky, šňůrky, lanka. Výrobcem přívěsku je světoznámý a uznávaný šperkař Peter Stone.

Materiál
stříbro Ag 925/1000, granát

Průměr amuletu
3,2 cmGranát - kámen ohně, vášně a vytrvalosti
Temně rudý granát je symbolem srdce, vášně, vůle k životu a zdravé sebedůvěry. Tento nádherný, temně rudý polodrahokam je dárcem silné životadárné energie matky Země, probouzející v nás radost z existence, nadšení, energii, sexuální vitalitu i touhu poznávat nepoznané a nalézat okouzlení i ve všedních věcech kolem nás. Vibrace granátu nás neúnavně podněcují k neochabující činnosti a probouzí v nás nadšení a odvahu ubírat se cestami, kterými dosud nikdo neprošel. Granát je výborným pomocníkem při naší snaze dotahovat naše záměry do konce a nevzdávat se, překonávat v sobě zábrany, které nám brání uskutečňovat svá předsevzetí.

Granát a duchovní rovina
Granát je přiřazen k první - základní čakře (Muladhara) a čakře srdce (Anáhata). Jeho vibrace pročišťují negativní energie v těchto čakrách, zvyšuje naši sebedůvěru a důvěru v bytí (Muladhara) a otevírá a posiluje srdce (Anáhata). Vibrace granátu podněcují rozvoj rozšířeného vědomí i vzpomínky na minulé životy, odstraňují zakořeněné a přežité způsoby jednání, které už přestaly sloužit původnímu účelu, pomáhají překonávat odpor, zákazy, tabu nebo podvědomé vnitřní zábrany.

Granát a léčení (z litoterapie)
Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost, reguluje a harmonizuje krevní tlak a oběh krve v těle, stejně jako hematit podporuje tvorbu červených krvinek. Tento nádherný rudý polodrahokam se v neposlední řadě uplatňuje i jako pomocník při léčbě impotence a chorobách pohlavních orgánů.

Čištění a nabíjení kamene
Granát čistíme buď pod proudem vody, nebo přes noc v misce s křišťálem a vodou. Nabíjíme na přímém slunečním světle - libovolně dlouho.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook komentáře

Štítky