Přívěsek meteorit železný - Argentina

Přívěsek meteorit železný - Argentina

Kód: BL-PZMAM
Vesmírný průvodce na cestě do svého středu, do centra, v němž jediným hlasem je božské ticho, v němž jediná pravda je láska. Ze svého středu jsme schopni "vidět jasně", vnímat pravdivě a cítit božskou lásku bez hranic. Jak uvnitř, tak vně.
Připraveno k odeslání
145 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek meteorit železný - Argentina
Meteorit - posel z nebes
Meteority jsou vesmírná tělesa, dopadnuvší na povrch země. Většina meteoritů se při průletu zemskou atmosférou roztaví a vypaří. Zda aspoň část tělesa dopadne na zem, závisí na několika faktorech - hmotnosti původního meteoroidu, na rychlosti tělesa a na chemickém složení. Meteority se vzhledem ke svému složení dělí na dva typy - chondrity (tvořené křemičitany) a siderity, tvořené převážně železem a niklem (s přídavkem různých dalších kovů - niklu, kobaltu, fosfátu, germania, galia, iridia...). Tyto siderity pocházejí pravděpodobně z jader rozbitých planetek. Tak je tomu i u těchto kousků, z Argentinského naleziště (lokalita Campo del Cielo). Stáří těchto meteoritů se odhaduje na cca 4000 let.

Velikost meteoritu
1,5 x 1,2 cm

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko
 
 
Meteorit
 
Meteorit - poznej sám sebe a poznáš celý vesmír
Meteorit je velmi dobrým ochranným talismanem, věří se, že má moc odbourat i účinky škodlivého elektromagnetického záření. Již staří Egypťané věnovali nebeským poslům velkou pozornost. Vnímali je jako vzácný dar, a proto je nosili v podobě amuletů a talismanů pro ochranu a štěstí, vyráběli z nich magické rituální předměty a ukládali je i do hrobů mrtvých. Meteorit je velkým pomocníkem pro všechny, kdo touží po Poznání zákonů makrokosmu, tedy i mikrokosmu, protože jak nahoře, tak dole. Pomáhá rozeznat v našem vlastním mikrokosmu svoji cestu, smysl i účel této cesty. Pomáhá nám poznat existenci v její pravé skutečnosti, dešifruje naše duchovní vize, díky čemuž rozpoznáváme všechny svoje možnosti, které můžeme na naší cestě za svým posláním využít. Tak, jak můžeme pravdivě poznat záležitosti vnější, můžeme (a měli bychom) poznat záležitosti vnitřní - tedy sama sebe. Meteorit je skvělým průvodcem na cestě do svého středu, do centra, v němž jediným hlasem je božské ticho, v němž jediná pravda je láska. Ze svého středu jsme schopni "vidět jasně", nezkresleně, vnímat pravdivě a cítit božskou lásku, která nemá hranic a na ničem nezávisí. Ve svém středu nalezneme svou pravou božskou podstatu, pravdu, lásku a svobodu. Hinduistická mantra OM mani padme Hum (tedy pravda je ukryta v lotosu) pojednává právě o tomto způsobu Bytí - Bytí ze středu. Meditace s meteoritem nás tedy zavede do hlubin středu, v němž jsme sami a zcela nazí (bez masek ega), abychom posléze zjistili, že tímto způsobem jsme propojeni se všemi ostatními bytostmi, a že dohromady takto tvoříme Jednotu. Poznání této skutečnosti nás navždy promění, protože v nás probudí opravdovou zodpovědnost za způsob svého bytí, za své myšlenky i činy. Poznáme-li tyto záležitosti ze svého středu, už nikdy nebudeme stejní. Nuže - nezbývá, než vyrazit na cestu...
 
Meteorit a fyzické tělo
Meteorit pozitivně ovlivňuje tvorbu červených krvinek, aktivuje imunitní systém, harmonizuje tok energií v těle, tiší nervozitu, tlumí bolesti hlavy, mírní křeče, zvyšuje vitalitu a zpomaluje projevy stárnutí.
 
Meteorit - čištění a nabíjení
Meteorit je tvořen převážně železem, tedy při styku s vodou koroduje. Doporučuje se čistit i nabíjet pomocí meditace a vizualizace (vaše intuice vám napoví, jak na to).
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Proč a jak psychosomatika funguje?  Proč a jak psychosomatika funguje? Kód: KOS-PF05B
Populárně naučná publikace určená široké laické i odborné veřejnosti.…
390 Kč
Mandala na sklo - Slunce a Měsíc Mandala na sklo - Slunce a Měsíc Kód: SoD-900S27 Nejoblíbenější
Mandala se sluncem a měsícem odkazuje na nutnost nalezení rovnováhy mezi…
162 Kč
Eden vonný olej - zlatý narcis Eden vonný olej - zlatý narcis Kód: ARCHIV-PUCK-EOIL71
Příjemná a svěží vůně narcisu vás naladí na přicházející jaro.
49 Kč