Přívěsek Záhněda kapka

Připraveno k odeslání
162 Kč
Kód: CRYMA-17TDP5-L
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Záhněda, jedna z odrůd křemene, je silným ochranným kamenem. Napomáhá uzemnění a ukotvení v realitě tady a teď. Vibrace kamene působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost. Přívěsek se záhnědou dodáváme bez řetízku. Ten (nebo šňůrku) si můžete vybrat zde.

Upozornění
Nacházíte se na kartě mixu přívěsků z přírodního kamene. Každý přívěsek je zcela originální, neboť žádný jeden kámen není stejný jako druhý. Fotografie je především ilustrační. Vnitřní bublinky nebo miniaturní vnitřní prasklinky nejsou vadou kamene, ale jeho přirozenou součástí. Děkujeme za pochopení.

Materiál
bižuterní kov, polodrahokam

Délka x šířka přívěsku cca
3,3 - 3,9 x 2 - 2,5 cm

Záhněda - ukotvení v realitě a detoxikace
Záhněda je oblíbená odrůda křemene, charakteristická svou hnědou barvou. Jedná se o silný ochranný kámen (přiřazený základní čakře Muladhara), s vynikající schopností uzemnění a ukotvení v realitě. Záhněda nám předává starost o životní prostředí a podporuje ekologická řešení. Vibrace záhnědy působí antistresově, navozují klid a vyrovnanost, potřebnou pro efektivní vyřešení náročných či nejasných situací, dodává nám sílu při rozhodování. Záhněda neutralizuje negativní vibrace, noční můry, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáhá vylučování a detoxikaci na všech úrovních. Záhněda nás učí, jak se rozloučit se vším, co již neslouží svému účelu. Jelikož záhněda často bývá přirozeně ozářena, působí výborně při léčbě spojené s radioaktivitou nebo chemoterapií.

Záhněda a léčení
Záhněda velmi silně působí proti bolestem hlavy, pomáhá odstranit veškeré negativní energie v těle a mysli, zklidňuje nervy, zahání stres, léčí kyčle, nohy a záda. Pomáhá při chemoterapiích.

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují

Přívěsek hematit
41 Kč
Přívěsek záhněda
41 Kč
Fantasy hrnek - Vlk
160 Kč