Přívěsek Velký Duch

Přívěsek Velký Duch

Kód: FO-PR-08
V dávných dobách lidé věřili, že po smrti jejich těla přiletí veliký Pták, Velký Boží Duch, a odnese jejich Duši zpět Domů, do Duchovního světa...
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
439 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Velký Duch

V dávných dobách lidé věřili, že po smrti jejich těla přiletí veliký Pták, Velký Boží Duch, a odnese jejich Duši zpět Domů, do Duchovního světa. Jen mocná křídla Božího Ducha mohou zanést čistou Duši do jejího Domova. A aby byla Duše čistá, to je již "práce" člověka samotného. Proto se v dřívějších dobách kladl takový důraz na duchovní stránku života. Vědělo se, že tento život na zemi je jen přípravou na skutečný Život v Duchovním světě. Přípravou na Život Věčný. Dnešní konzumní člověk se od duchovní stránky značně odchýlil. A co se stane, když se člověk odkloní od své vlastní Duše, která je částečkou samotného Boha? Nastane obrat opačným směrem - od života k přežívání. Od Lásky k pýše a strachu, nemocem, válkám, strádání. Bude mít nakonec Pták - Duch pro koho přiletět? Jaká je naše Duše? Známe ji? Jak ji najdeme? Jak ji probudíme? Naštěstí jsou nástroje na obnovení kontaktu s Duší stále k dispozici. Časem poztrácené Duchovní Znalosti o podstatě člověka, o smyslu jeho života, o jeho nejvyšším Poslání (kterým je stát se Duchovní Bytostí) jsou obnoveny a k dispozici každému. Najdete je v encyklopedii Prapůvodních Znalostí, v knize AllatRa, kde se mimo jiné nachází i důkazy toho, že naši předkové nebyli tak zaostalí, jak si myslíme. 

Ježíš pravil: 
"Proste a bude vám dáno,
hledejte a naleznete, 
tlučte a bude vám otevřeno. 
Neboť každý, kdo prosí, dostává; 
kdo hledá, nalézá, 
a tomu, kdo tluče, bude otevřeno."   
(Matouš 7:7-8).

Tento přívěsek z oceli není ničím jiným než připomínkou našeho nejvyššího cíle - Duchovní spásy, spojení s Duší, zrození v Duchovním světě, Přeměně z člověka na Bytost z Duchovního světa - Anděla. Pokud je tento cíl na prvním místě v životě člověka, pak se všechno ostatní světské samo poskládá.

Ježíš řekl: 
"Proto vám pravím: Nemějte starost o svůj život, co budete jíst, ani o tělo, co budete mít na sebe. Což není život víc než pokrm a tělo víc než oděv? Pohleďte na nebeské ptactvo: neseje, nežne, nesklízí do stodol, a přece je váš nebeský Otec živí. Což vy nejste o mnoho cennější? Kdo z vás může o jedinou píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat? A o oděv proč si děláte starosti? Podívejte se na polní lilie, jak rostou: nepracují, nepředou – a pravím vám, že ani Šalomoun v celé své nádheře nebyl tak oděn jako jedna z nich. Jestliže tedy Bůh tak obléká polní trávu, která tu dnes je a zítra bude hozena do pece, neobleče tím spíše vás, malověrní? Nemějte tedy starost a neříkejte: Co budeme jíst? Co budeme pít? Co si budeme oblékat? Po tom všem se shánějí pohané. Váš nebeský Otec přece ví, že to všechno potřebujete. Hledejte především jeho království a spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno.

(Matouš 6:25-33)

Materiál
nerezová ocel, tyrkenit

Délka x šířka přívěsku
6,6 x 3,3 cm

Délka řetízku
60 cm

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Saloos esenciální olej Šalvěj 10 ml Saloos esenciální olej Šalvěj 10 ml Kód: SA-71570
Šalvěj má díky své nezaměnitelné vůni blahodárný účinek na tělo i mysl…
116 Kč
Nálepka set 4 + 1 - Merkaba, zlatá Nálepka set 4 + 1 - Merkaba, zlatá Kód: SAR-TS021
Světlo - duch - tělo. Merkaba je prostředkem k meditaci a napojení se na Vyšší…
155 Kč
Dámské tričko orient - Yogini Dámské tričko orient - Yogini Kód: SAR-TX351
Orientální dámské tričko s motivem "Yogini" je vyrobeno z lehkého prodyšného…
622 Kč
Čínské masážní kuličky Relax - zlaté 40 mm Čínské masážní kuličky Relax - zlaté 40 mm Kód: SAR-QGO40
Čínské akupresurní kuličky jsou používány po staletí v čínské medicíně…
192 Kč