Přívěsek Velké Sluneční kolo

Připraveno k odeslání
327 Kč
Kód: FO-PR-09
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Slunce je univerzálním symbolem ohromného a nevyčerpatelného Zdroje životní síly. Jedná se jednoznačně a vždy o pozitivní symbol života, lásky, růstu, rozkvětu a plodnosti. Slunce je už od nepaměti uctíváno jako zdroj všeho života. Pohlédneme-li do historie, tak téměř v každém náboženství na světě, je jedním z hlavních božstev Bůh jako slunce. Čím je pro materiální svět slunce na obloze, tím je pro naše duše a duchovní podstatu Bůh. Obrovská milující síla, samotný Zdroj Života. Tak, jako se květiny otáčí za sluncem, tak naše duše hledí do tváře Boží. Slunce vyzařuje, daruje život a sílu. Proto je Slunce asociováno s Bohem, proto se tak často neviditelný, nekonečný, nehmatatelný, fyzickými smysly nepoznatelný Bůh zobrazuje jako zářící slunce. Kruh s paprsky okolo. Stálé vyzařování. Milující Zdroj. 

Říká se: "Otoč s čelem k slunci a všechny stíny padnou za tebe." Tato věta má hluboký smysl. Poukazuje na to, že Bůh je jako Světlo. Je-li člověk pronásledován či obklopen stíny, má se otočit tím správným směrem - tedy k Bohu. Má upřít svou pozornost na Něj. Kdo hledí do Světla, v tom je světlo. Kdo hledí do stínu, v tom je stín. K čemu se naše pozornost upíná - to dostáváme. Co vyhlížíme, to přijde. 

Kdo je otočen čelem (vnitřním zrakem) k Slunci v sobě, ke středu, Zdroji svého života, získává velkou vnitřní duchovní oporu v Něm. Získává stabilitu, rovnováhu, vnitřní klid a Mír v duši, Moudrost, schopnost rozeznat Pravdu od lži. Když dáte Boha na první místo, vše ostatní se samo poskládá... Nebo jak se píše v Matoušově evangeliu: "Hledejte nejprve Boží království a Jeho spravedlnost, a vše ostatní vám bude přidáno.“(Mt 6,33).

Nádherný velký amulet odkazuje na naše vnitřní Slunce, Zdroj života a Lásky uvnitř nás samých. Tento Zdroj je cítit zhruba v oblasti Solar Plexu (3. čakra Manipura), centra osobní síly a vyzařování. V tomto místě se zhruba nachází lidská Duše. A když Duše září, je podobna Stvořiteli, je milujícím Zdrojem, který svítí na všechno a dává jeho Lásku všem, bez rozdílu. Když na sebe zapomeneme a jsme zaměřeni, tak, jako Slunce, na dávání a pomoc druhým,  tehdy svítí naše vnitřní Slunce svým blahodárným duchovním světlem na celý svět.  

Materiál
bižuterní kov

Průměr
6 cm

Průměr pro vložení řemínku či řetízku (max. průměr kožené šňůrky)
9 mm

Amulet dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z naší nabídky šňůrek, lanek či řětízků, v naší nabídce zde.

Facebook komentáře

Štítky