Přívěsek Velké Sluneční kolo

Připraveno k odeslání
327 Kč
Kód: FO-PR-09
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Slunce je univerzálním symbolem ohromného a nevyčerpatelného Zdroje životní síly. Jedná se jednoznačně a vždy o pozitivní symbol života, lásky, růstu, rozkvětu a plodnosti. Slunce je už od nepaměti uctíváno jako zdroj všeho života. Pohlédneme-li do historie, tak téměř v každém náboženství na světě, je jedním z hlavních božstev Bůh jako slunce. Čím je pro materiální svět slunce na obloze, tím je pro naše duše a duchovní podstatu Bůh. Obrovská milující síla, samotný Zdroj Života. Tak, jako se květiny otáčí za sluncem, tak naše duše hledí do tváře Boží. Slunce vyzařuje, daruje život a sílu. Proto je Slunce asociováno s Bohem, proto se tak často neviditelný, nekonečný, nehmatatelný, fyzickými smysly nepoznatelný Bůh zobrazuje jako zářící slunce. Kruh s paprsky okolo. Stálé vyzařování. Milující Zdroj. 

Říká se: "Otoč s čelem k slunci a všechny stíny padnou za tebe." Tato věta má hluboký smysl. Poukazuje na to, že Bůh je jako Světlo. Je-li člověk pronásledován či obklopen stíny, má se otočit tím správným směrem - tedy k Bohu. Má upřít svou pozornost na Něj. Kdo hledí do Světla, v tom je světlo. Kdo hledí do stínu, v tom je stín. K čemu se naše pozornost upíná - to dostáváme. Co vyhlížíme, to přijde. 

Kdo je otočen čelem (vnitřním zrakem) k Slunci v sobě, ke středu, Zdroji svého života, získává velkou vnitřní duchovní oporu v Něm. Získává stabilitu, rovnováhu, vnitřní klid a Mír v duši, Moudrost, schopnost rozeznat Pravdu od lži. Když dáte Boha na první místo, vše ostatní se samo poskládá... Nebo jak se píše v Matoušově evangeliu: "Hledejte nejprve Boží království a Jeho spravedlnost, a vše ostatní vám bude přidáno.“(Mt 6,33).

Nádherný velký amulet odkazuje na naše vnitřní Slunce, Zdroj života a Lásky uvnitř nás samých. Tento Zdroj je cítit zhruba v oblasti Solar Plexu (3. čakra Manipura), centra osobní síly a vyzařování. V tomto místě se zhruba nachází lidská Duše. A když Duše září, je podobna Stvořiteli, je milujícím Zdrojem, který svítí na všechno a dává jeho Lásku všem, bez rozdílu. Když na sebe zapomeneme a jsme zaměřeni, tak, jako Slunce, na dávání a pomoc druhým,  tehdy svítí naše vnitřní Slunce svým blahodárným duchovním světlem na celý svět.  

Materiál
bižuterní kov

Průměr
6 cm

Průměr pro vložení řemínku či řetízku (max. průměr kožené šňůrky)
9 mm

Amulet dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z naší nabídky šňůrek, lanek či řětízků, v naší nabídce zde.


Báseň Slunce Života

Minulost odpadla jak listy stromu.
Každý okamžik Teď plní se Světlem.
Duše se otvírá, její Světlo zháší tmu.
Plním se pokojem, vracím se Domů.

Má síla tryská, srdce plní se radostí.
Nemůžu vydržet, rozdávám štěstí.
A to se hned navrací a plní mě důvěrou,
že Brány mé Duše už nikdy se nezavřou.

Slunce mé Duše radostí žhne.
Ve středu Vesmíru můj život Je.
Jiskřivá Láska přetéká okraje.
Rozdávám štěstí! Takhle to je!

Tak pozvedám číši Bytí.
Na Život!
Mé Světlo svítí...

 

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost