Přívěsek Velká Vize - Lapis lazuli

Připraveno k odeslání
316 Kč
Kód: FO-PR-22
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Velká Vize, to je vize tvé Duše. Rozum nad ní zůstává stát a tvrdí, že je to nemožné, že to nikdo nepochopí, že to nejde, nevyjde, že to nikdo nepotřebuje. Zatímco čekáš (na co vlastně?), život jde dál ve svých vyjetých kolejích. Nic nenasvědčuje tomu, že by ti svět chtěl pomoci realizovat touhu tvé Duše. Nemáš pro ni podporu zvenčí. Možná se snažíš na svůj smělý plán zapomenout a prostě žít - jako ostatní, tak, jak jsi zvyklá. Ale proč ti to nedává spát? Proč se znovu a znovu tvá vize zjevuje a dožaduje se přijetí? Protože je v ní Světlo, které ty i celý tento svět potřebuje jako ryba vodu! Nečekej, až dostaneš odvahu. Nečekej, až najdeš někoho, kdo tě v tom podpoří (schválí ti tvůj záměr). A neptej se rozumu, zda je to možné. Rozum je plný pochybností a ve věcech Duše se nevyzná. Důvěřuj Duši - sobě. Udělej to. Prostě začni. Tak opustíš známé vody a vydáš se do neznáma. Tam, kde ještě nikdy nikdo nebyl. Na cestu své Duše. Je to tvá vlastní cesta a kroky na ní můžeš udělat jen ty. Co si přeje tvá Duše, je a bude blahodárné jak pro tebe, tak pro celý svět. Je čas...

Velikost přívěsku (bez očka)
4,2 x 4 cm

Délka řetízku
48 cm

Přívěsek dodáváme včetně řetízku. 


Lapis lazuli - kámen Velké Bohyně Matky
Lapis lazuli je silný duchovní kámen, vyznačující se překrásně temnou, královsky modrou barvou se zlatými částicemi (pyrit). Lapis lazuli je jako zhmotnělá noční obloha. Tento mocný kámen je kamenem třetího oka, které otevírá, navíc stimuluje a harmonizuje i funkci krční čakry. Už od pradávna se věřilo, že je klíčem k dosažení duchovních znalostí. Ve starověkém Egyptě lapis lazuli milovali. Zdobili jím šperky, různé ozdoby, fresky, vyráběli z něj i sošky (většinou Bohyň a ženských postav) atd. Kámen byl spojován s Bohyní Isis, s podstatou Velké Bohyně Matky, která je průvodkyní člověka na duchovní cestě. Lapis lazuli dává mimořádnou vyrovnanost, hluboký vnitřní klid a mír. Usnadňuje vyvolávání a výklad snů, zvyšuje duševní schopnosti, umožňuje kontakt s duchovními průvodci. Vede nás k Vyšší pravdám, k rozvoji toho nejlepšího v nás a ukazuje též cestu, jak s dary, jež nám byly dány, pracovat, a jak jimi sloužit ve prospěch Celku, Jednoty. Lapis lazuli je i silným ochranným kamenem, rozpoznává hrozbu duševního útoku, učí, jak ho zastavit a odklonit.

Kámen Poznání a Pravdy
Vibrace lapisu lazuli přivádí energie těla, mysli i ducha do stavu harmonie, přináší vnitřní klid, který však není pasívní, ale aktivní - vede nás k hlubokému sebepoznání a pravé nesobecké sebedůvěře – tedy k důvěře ve vnitřní intuitivní vedení a také vědění. Energie tohoto polodrahokamu nás učí odhalovat pravdu uvnitř sebe a bez problémů ji vyjádřit i slovy, učí nás zodpovědnosti za vlastní život. Působení lapisu lazuli je znát i v krční čakře, centru komunikace - jestliže potlačovaný strach způsobil "krční" problémy nebo potíže s komunikací, lapis lazuli tyto bloky účinně odstraní. Lapis lazuli je také účinným zesilovačem myšlenek, podněcuje vyšší schopnosti mysli, přináší objektivní a jasný pohled na pravdu, ať už ji objevíme kdekoliv. Jeho energie nám pomáhá vyrovnat se a přijmout pravdu, ať už je jakákoliv, a stát za pravdou, kterou cítíme uvnitř pevně, i když není okolím v tu chvíli přijímána. Lapis lazuli pomáhá při rozvoji intuice, tvůrčích schopností, empatie, komunikace, vyjadřování emocí a pocitů, při řešení konfliktů a upevnění vztahů.

Lapis lazuli a léčení (z litoterapie)
Lapis lazuli je vynikajícím kamenem pro všechny, kdo trpí bolestmi hlavy a migrénami, depresemi, stresem, nespavostí nebo závratěmi. Lapis lazuli obecně potlačuje jakoukoliv bolest, jelikož výrazně uvolňuje oblast, ke které je přiložen. Lapis lazuli se také úspěšně užívá při potížích s nervovým či respiračním systémem. Lapis lazuli je výborný při nachlazení, protože působí protizánětlivě - zejména v oblasti krku, hlasivek a štítné žlázy. Dále působí i na kostní dřeň, brzlík, posiluje imunitní systém, detoxikuje, uvolňuje křeče jakéhokoliv druhu, pomáhá při potížích se sluchem, snižuje krevní tlak, zpomaluje hormonální cykly a zmírňuje menstruační potíže.

Čištění a nabíjení polodrahokamu lapisu lazuli
Kámen je třeba občas očistit, nabít, nechat odpočinout. Čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme vystavením kamene světlu měsíce (nejlépe, je-li kámen usazen na drúze křišťálu nebo na krystalcích křišťálu).

Facebook komentáře

Štítky