Přívěsek Velká Vize - Ametyst

Připraveno k odeslání
236 Kč
Kód: FO-PR-22
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Velká Vize, to je vize tvé Duše. Rozum nad ní zůstává stát a tvrdí, že je to nemožné, že to nikdo nepochopí, že to nejde, nevyjde, že to nikdo nepotřebuje. Zatímco čekáš (na co vlastně?), život jde dál ve svých vyjetých kolejích. Nic nenasvědčuje tomu, že by ti svět chtěl pomoci realizovat touhu tvé Duše. Nemáš pro ni podporu zvenčí. Možná se snažíš na svůj smělý plán zapomenout a prostě žít - jako ostatní, tak, jak jsi zvyklá. Ale proč ti to nedává spát? Proč se znovu a znovu tvá vize zjevuje a dožaduje se přijetí? Protože je v ní Světlo, které ty i celý tento svět potřebuje jako ryba vodu! Nečekej, až dostaneš odvahu. Nečekej, až najdeš někoho, kdo tě v tom podpoří (schválí ti tvůj záměr). A neptej se rozumu, zda je to možné. Rozum je plný pochybností a ve věcech Duše se nevyzná. Důvěřuj Duši - sobě. Udělej to. Prostě začni. Tak opustíš známé vody a vydáš se do neznáma. Tam, kde ještě nikdy nikdo nebyl. Na cestu své Duše. Je to tvá vlastní cesta a kroky na ní můžeš udělat jen ty. Co si přeje tvá Duše, je a bude blahodárné jak pro tebe, tak pro celý svět. Je čas...

Velikost přívěsku
4,5 x 2 cm

Délka řetízku
50 cm

Přívěsek dodáváme včetně řetízku. Upozorňujeme, že ametyst je přírodní kámen, takže se může intenzita barvy kamene přívěsek od přívěsku lehce lišit.

Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a silnou očistnou a léčivou mocí, je přiřazen sedmé korunní čakře (Sahasrára). Ametyst napomáhá přijímání nových myšlenek a příznivě působí na schopnost rozhodování, protože posiluje zdravé racionální uvažování a umožňuje i duchovní vhled. Zároveň podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst zklidňuje, sjednocuje, zlepšuje kognitivní funkce mozku a paměť, pomáhá zpracovat a rušit veškeré negativní emoce (strach, vztek, obavy a zloba, lítost, smutek) a také napomáhá vyrovnání se se ztrátou.Tento fialový polodrahokam brání člověka proti psychickým útokům, neboť energii agresivity proměňuje v energii lásky. Energie ametystu tiší mysl a zlepšuje soustředění, přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, takže se často používá při meditacích i věštění. Vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu pomáhá překonat závislosti a bloky, podporuje střízlivost, proto je také oblíbeným kamenem kněží a králů. Vibrace tohoto mocného kamene posilují jak zdravé racionální uvažování, tak rozvoj intuice a duchovního vhledu. Na nejjemnější úrovni udržuje ametyst rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení.

Ametyst a léčení
Ametyst čistí krev, posiluje imunitu, vylučovací orgány, zmírňuje bolesti hlavy, pomáhá při poruchách sluchu, uvolňuje napětí. Ametyst také podněcuje produkci hormonů, vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolismus, dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu, léčí žaludek, dýchací systém, pozitivně působí na kožní choroby a otoky. Ametyst udržuje rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení. Čistí auru a proměňuje negativní energie. Podporuje činnost krční a korunní čakry. Poslouží lidem, jejichž fyzická existence se chýlí ke konci. Ametyst dokáže stabilizovat duševní stav, ale nedoporučuje se lidem trpícím paranoiou nebo schizofrenií.

Vibrace fialové barvy
Kromě vibrací samotného kamene je dobré vzít v potaz i působení samotné barvy. Fialová barva v sobě spojuje ohnivou energii barvy červené s mírnou a chladivou energií barvy modré. Fialová barva je spojením dvou protikladů (pozemské a nadpozemské energie) v jeden harmonický celek a dotýká se témat jako je rovnováha, spiritualita, spojení s Univerzem, osvícení, duchovno, kosmická setkání...
 
Čištění a nabíjení ametystu
Důkladnou očistu ametystu provádíme přes noc v misce s vodou a křišťálem nebo pod proudem vody. Ametyst nabíjíme libovolně dlouho na denním světle, avšak ne přímo na slunci (kámen by vyblednul).

Facebook komentáře

Štítky