Přívěsek Ulexit - růžová perla  - 1
Přívěsek Ulexit - růžová perla  - 2
Přívěsek Ulexit - růžová perla - 1/2Přívěsek Ulexit - růžová perla - 2/2

Přívěsek Ulexit - růžová perla

Kód: FO-PR-03
Jemný a elegantní přívěsek "Růžová perla" je vyroben z čočky kamene ulexitu. Na zadní straně přívěsku je květina o čtyřech cípech - tedy rovnoramenný kříž, který podporuje stabilitu, rovnováhu a ochranu svého nositele.
Připraveno k odeslání
139 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Ulexit - růžová perla

Jemný a elegantní přívěsek "Růžová perla" je vyroben z čočky kamene ulexitu. Na zadní straně přívěsku je květina o čtyřech cípech - tedy rovnoramenný kříž, který podporuje stabilitu, rovnováhu a ochranu svého nositele.

Přívěsek "Růžová perla" dodáváme v dárkové krabičce, bez řetízku. Chcete-li, můžete si vybrat některý z řetízků, lanek či šňůrek v naší nabídce zde.

Materiál
slitina mědi, růžový ulexit

Rozměry amuletu (délka x průměr perly)
1,7 x 1 cm

Ulexit je minerál ze skupiny borátů (má významný obsah Bóru). Ulexit nese jméno německého chemika Georga Ludwiga Ulexe (1811–1883), který jej poprvé popsal. Ulexit je ve šperkařství hojně používaným minerálem. Vyznačuje se průsvitností a díky vláknům i efektem "kočičího oka".

Ulexit - pohled dovnitř a skrz
Ulexit je mimořádně průzračný kámen, proslulý schopností zvětšovat vše, co je pod něj položeno - abychom to lépe vnímali. Každá věc je přivedena do centra pozornosti. Tedy je možné nahlédnout pravou podstatu věcí. Věří se, že ulexit propůjčuje objektivitu a jasnost úsudku. Používá se při vykládání smyslu snů a vizí. Ulexit odkazuje na duchovní cestu, po níž by se měl člověk ubírat, a kudy by měl proniknout hlouběji do vlastního nitra. Měkká a jemná energie ulexitu působí velice prospěšně při meditaci a relaxaci. Vibrace kamene mírní mysl, ukolébávají nervy, napomáhají ponoření se do nitra sebe samého. Ulexit uvádí do rovnováhy energie jin a jang a harmonizuje vyšší jemná těla. Zvyšuje vnímavost, citovost (ne však přecitlivělost) ve smyslu intuice, představivost i tvůrčí schopnosti.

Na materiální (fyzické) rovině našeho myšlení přivádí ulexit věci na světlo vědomí, což umožňuje proniknutí a pochopení dané záležitosti, uvědomění si kořene věci a tím i pochopení toho, co je zapotřebí podniknout k nápravě či rozvoji. Také napomáhá nalazení se na úroveň srdce druhých lidí. Ulexit zjemňuje, pomáhá probouzet cítění, takže více cítíme, co lidé myslí, co opravdu chtějí, co opravdu potřebují - a tedy, kdy a jak jim můžeme vyjít vstříc.

Ulexit a léčebné vlastnosti (z litoterapie)
Ulexit je blahodárný při potížích se zrakem a pletí. Zbavuje nervového vypětí, přináší klid, mír a pořádek, pomáhá čelit špatným náladám, depresím, stresům a chaosu. Pomáhá zlepšovat náladu a získat mentální rovnováhu.

Ulexit a čištění a nabíjení kamene
Ulexit se čistí proudem studené vody (nenamáčet však příliš dlouho). Nabíjí se krátce na světle slunce či měsíce. Pokud jej nepoužíváte, uložte jej do vhodného sáčku (třeba sametového) nebo krabičky. Dobře si odpočine.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Esenciální olej 100% Růžové dřevo Brazílie 10 ml Esenciální olej 100% Růžové dřevo Brazílie 10 ml Kód: AW-EO-39
100% esenciální olej Růžové dřevo má nádhernou dřevitou vůni, s jemně…
79 Kč
Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml Masážní olej - kompozice - Sleepy Lavender, 100 ml Kód: AW-MOL-11
Masážní a koupelová kompozice Sleepy Lavender je směsicí esenciálních olejů -…
149 Kč
Andělské kyvadlo - Aventurín zelený Andělské kyvadlo - Aventurín zelený Kód: AW-SpecMP-51
Krásné andělské kyvadlo je tvořeno vyřezávanou figurkou anděla a šestihranem…
459 Kč
Svíčka chrámová bílá 21,5 x 5 cm Svíčka chrámová bílá 21,5 x 5 cm Kód: AW-CC-11
Velká bílá chrámová svíčka je vyrobena ze stearínu je vhodná pro modlitby i…
113 Kč