Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu  - 1
Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu  - 2
Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu  - 3
Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu - 1/3Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu - 2/3Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu - 3/3

Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu

Kód: CRYMA-34PPP
Integrita, sjednocení, sebedůvěra, důvěra, odvaha, pozitivní zaměření mysli, tvůrčí síly, sebe ovládání - to jsou témata tygřího oka.
Připraveno k odeslání
131 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Tygří oko hranol v postříbřeném kovu

Integrita, sjednocení, sebedůvěra, důvěra, odvaha, pozitivní zaměření mysli, tvůrčí síly, sebe ovládání - to jsou témata tygřího oka. Přívěsek s tygřím okem je zasazen do postříbřeného kovu. Dodáváme bez řetízku (foto ilustrační). Chcete-li, můžete si k přívěsku zakoupit i šňůrku, lanko či řetízek.

Velikost přívěsku
3,4 cm

Upozornění
Prosíme, berte v úvahu, že se jedná o přírodní kámen. Každý jednotlivý kousek je zcela jedinečný. Na této kartě se nachází mix přívěsků. Mohou se od sebe barevně nebo kresbou lehce lišit. Foto je především ilustrační.

Tygří oko - integrita a realita
Tygří oko nám pomáhá objevit, pochopit a integrovat různé části naší psychiky (roztříštěnost naší mysli), proto je často používán při léčbě nemoci rozdvojení osobnosti (schizofrenie). Tygří oko nám pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, pomáhá s přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Učí nás rozeznávat naše nadání a schopnosti a učí nás způsobu jak svou sílu nejlépe používat, pomáhá nám odhalovat naše chyby a bloky, které je nutno překonat. Vibrace tygřího oka nás vedou k dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů, výborně poslouží při hledání našich vlastních potřeb, stejně jako potřeb ostatních. Tygří oko nás učí jak rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co doopravdy potřebujeme. Nosí štěstí, úspěch i peníze. Lidi posedlé nakupováním drží pod kontrolou, protože vnáší do financí princip reality. Přitahuje úspěch mladým lidem. Tygří oko podporuje ty, kdož jsou příliš závislí na druhých, a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám. Tygří oko udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang emocionálního těla, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Tygří oko a léčení
V léčitelství se tygří oko používá při léčení depresí a schizofrenie, pomáhá s nemocemi kloubního a pohybového systému (zlomeniny či svalové křeče), je dobrý na léčení astmatu, bronchitidy, bolestí hlavy či migrény, způsobené velkým tlakem na psychiku, které vytváří naše životní prostředí i nároky, které na sebe sami klademe. Tygří oko léčí zrak a napomáhá při nočním vidění, pomáhá při trávení a ulevuje při potížích s vředy, problémech se žaludkem a žlučníkem, snižuje přílišnou touhu po jídle, tabáku, alkoholu či jiných stimulantech.
 
Očista a nabíjení tygřího oka
Tygří oko čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme ho na slunci tak dlouho, dokud necítíme, že se kámen již dobil.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy šperk - Životní síla, červená Fantasy šperk - Životní síla, červená Kód: DR-FJW22
Zajímavý šperk se dvěma červenými čočkami lze uvázat buď jako náhrdelník…
319 Kč
Yellow and Blue Prací gel z ořechů pomeranč 250 ml Yellow and Blue Prací gel z ořechů pomeranč 250 ml Kód: YELL-00560
Prací gel z mýdlových ořechů s rostlinnou silicí pomeranče je vhodný zejména…
59 Kč
Podložka na jógu Natural Eco Comfort Podložka na jógu Natural Eco Comfort Kód: YO-POD-NEC
Velice kvalitní, neklouzavá jógová podložka z přírodní gumy je vhodná pro…
2.090 Kč