Přívěsek - Thórovo kladivo, postříbřený

Přívěsek - Thórovo kladivo, postříbřený

Kód: HT-WZTP182
Thórovo kladivo slouží k absolutní ochraně, obraně před zlem, podporuje sílu, vytrvalost a moudrost, které je zapotřebí k tomu, abychom byli skutečně spravedliví.
Výrobce: Peter Stone
Připraveno k odeslání
374 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek - Thórovo kladivo, postříbřený

Thorovo kladivo je oblíbený vikingský amulet pro ochranu, sílu, moc a vytrvalost. Amulet Thórovo kladivo symbolizuje naši chuť poprat se s náročnými situacemi v našem životě, dodává nám vytrvalost při sledování našich cílů. Amulet Thórovo kladivo nás učí, jak být spravedliví a moudří, abychom rozeznali to, co nám již neslouží a dokázali to zničit, abychom vytvořili prostor pro nové, které si zaslouží být projeveno. Thórovo kladivo nás učí jak destrukci, tak tvoření.

Thór - Hromovládce

Thór hromovládceThór je jedním z největších a nejuctívanějších bohů severského panteonu. Thór je synem samotného Ódina, nejvyššího Boha Stvořitele, a Fjörgyn, Bohyně Země. Thór, přezdívaný také Hromovládce, je bohem nebe, hromu, deště a plodnosti země. Thór je strážcem a vykonavatelem spravedlnosti. Thorovo kladivo Mjöllnir je magická zbraň, sloužící jak k ničení, tak k tvoření. V severských zemích jsou nacházeny malé amulety v podobě Thórova kladiva v různých provedeních a velikostech. Vyznavači severského předkřesťanského náboženství - polyteismu (pohanství) nosí amulety s Thórovým kladivem jako přívěsky na krku.

 

 

 

Více o Bohu Thórovi a jeho kladivu moci se dozvíte v článku Thór.

Délka x šířka přívěsku
2 x 1,2 cm

Postříbřený přívěsek s Thórovým kladivem pochází z dílny Petera Stonea. Přívěsek je zdoben z obou stran.

Kdo je Peter Stone?
Cestovatel, návrhář a šperkař Peter Stone založil svoji první manufakturu na výrobu stříbrných šperků v Thajsku, v roce 1992. Inspirován mnoha kulturami, s nimiž se během svého cestování po světě seznámil, inspirován netradičními výrobními postupy, našel svoje životní poslání právě ve výrobě šperků, talismanů a amuletů. Do každého výrobku vložil, kromě použitých materiálů, i kus sama sebe, proto se šperky, amulety a talismany z jeho dílny brzy dostaly do povědomí lidí a jejich distribuce se rozšířila do celého světa. Láska k oboru, poctivá práce, pečlivě vybrané suroviny a materiály, řemeslný um - to jsou atributy úspěšného výrobce a dodavatele šperků. Právě díky tomuto přístupu ke své práci je dnes jméno Peter Stone jedním z celosvětově nejuznávanějších jmen v tomto oboru. Lidé oceňují dobrý úmysl a s láskou, pečlivostí a umem vyráběné výrobky, lidé intuitivně poznají výrobky s vysokou energetickou a duchovní hodnotou. Přesvědčete se i Vy! 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy hrnek - Vládce severu Fantasy hrnek - Vládce severu Kód: CRYMA-MULP34
Vládce Severu, to je nádherný fantasy design od Lisy Parker. Hrneček je vyroben ze…
160 Kč
Feng Šuej - Tajemství čínského učení Feng Šuej - Tajemství čínského učení Kód: PEM-0144414
Jaké je ono záhadné čchi starověké čínské nauky? Jak může umístění…
198 Kč
Fluorit duhový extra tamblovaný JUMBO Fluorit duhový extra tamblovaný JUMBO Kód: BL-TKJF1
Fluorit je kamenem všech, kdo se snaží zbavit se chaosu a nastolit ve svém životě…
181 Kč