Přívěsek - Thórovo kladivo Mjöllnir

Thorovo kladivo odvrací nebezpečí a podporuje sílu a energii v boji s vlastními slabostmi. Mjöllnir je nástrojem moudrosti a s ní spojené spravedlnosti.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
322 Kč
Kód: HT-PPD677
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek amulet Thorovo kladivo Mjöllnir je oblíbený vikingský amulet pro ochranu, sílu, moc a vytrvalost. Amulet Thórovo kladivo symbolizuje naši chuť poprat se s náročnými situacemi v našem životě, dodává nám vytrvalost při sledování našich cílů. Amulet Thórovo kladivo nás učí, jak být spravedliví a moudří, abychom rozeznali to, co nám již neslouží a dokázali to zničit, abychom vytvořili prostor pro nové, které si zaslouží být projeveno. Thórovo kladivo nás učí jak destrukci, tak tvoření.

Thór - Hromovládce

Thór hromovládceThór je jedním z největších a nejuctívanějších bohů severského panteonu. Thór je synem samotného Ódina, nejvyššího Boha Stvořitele, a Fjörgyn, Bohyně Země. Thór, přezdívaný také Hromovládce, je bohem nebe, hromu, deště a plodnosti země. Thór je strážcem a vykonavatelem spravedlnosti. Thorovo kladivo Mjöllnir je magická zbraň, sloužící jak k ničení, tak k tvoření. V severských zemích jsou nacházeny malé amulety v podobě Thórova kladiva v různých provedeních a velikostech. Vyznavači severského předkřesťanského náboženství - polyteismu (pohanství) nosí amulety s Thórovým kladivem jako přívěsky na krku.

 

Více o Bohu Thórovi a jeho kladivu moci se dozvíte v článku Thór.

Délka x šířka přívěsku
2,6 x 2,7 cm

Přívěsek s Thórovým kladivem je vyroben z kovu Nebula a pochází z dílny Petera Stonea.

Co je to Nebula?
Nebula je speciálně vyvinutá patentovaná slitina kovů s převahou cínu, legovaná stříbrem, které dodává výslednému kovu neuvěřitelnou sílu a lesk. Nebula je vzhledově velmi podobná stříbru, narozdíl od stříbra je však hypoalergenní, a proto ji (podobně jako chirurgickou ocel) může nosit každý, aniž by pocítil jakékoliv podráždění. Výrobce Peter Stone tento kov nazývá Novým Stříbrem - stříbrem s hypoalergenními vlastnostmi chirurgické oceli a blyštivou krásou a leskem skutečného stříbra. Nebula je šperkařská slitina budoucnosti! 
 
Kdo je Peter Stone?
Cestovatel, návrhář a šperkař Peter Stone založil svoji první manufakturu na výrobu stříbrných šperků v Thajsku, v roce 1992. Inspirován mnoha kulturami, s nimiž se během svého cestování po světě seznámil, inspirován netradičními výrobními postupy, našel svoje životní poslání právě ve výrobě šperků, talismanů a amuletů. Do každého výrobku vložil, kromě použitých materiálů, i kus sama sebe, proto se šperky, amulety a talismany z jeho dílny brzy dostaly do povědomí lidí a jejich distribuce se rozšířila do celého světa. Láska k oboru, poctivá práce, pečlivě vybrané suroviny a materiály, řemeslný um - to jsou atributy úspěšného výrobce a dodavatele šperků. Právě díky tomuto přístupu ke své práci je dnes jméno Peter Stone jedním z celosvětově nejuznávanějších jmen v tomto oboru. Lidé oceňují dobrý úmysl a s láskou, pečlivostí a umem vyráběné výrobky, lidé intuitivně poznají výrobky s vysokou energetickou a duchovní hodnotou. Přesvědčete se i Vy! 
 
LP

 

Facebook komentáře

Štítky