Přívěsek Tarotová karta Slunce, stříbro Ag 925

Připraveno k odeslání
1.396 Kč
Kód: HT-JEPSTP866
Výrobce: Peter Stone
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherný stříbrný přívěsek - amulet Tarotová karta Slunce představuje mužský princip jang, životadárnou sílu, jiskru, která předchází vzniku všeho, aktivitu, světlo, den, optimismus. Nošením tohoto amuletu pracujete se svou silou, sebevědomím a svým vyzařováním. Pokud budete na těchto principech pracovat, pak k sobě přitáhnete úspěch, zisk, vliv, úctu, růst, materiální uspokojení, dobré manželství, uzavření sňatku, štěstí, bohatství, završení díla, přátelství, příznivé vztahy, lásku i zasnoubení, úmluvu, znalosti a osvícení, harmonii, triumf, talent a radost. Prostě vše dobré a příznivé. Užívejte si života a věřte v sílu své osobnosti a ve své schopnosti. Byly vám dány do vínku, abyste je používali a zdokonalovali a sloužili tak sami sobě a druhým. Využívejte svůj potenciál a buďte velkorysí a srdeční.

Přívěsek tarotová karta Slunce je vyroben ze stříbra Ag 925/1000. Dodáváme bez řetízku. Výrobcem je světoznámý a uznávaný šperkař pan Peter Stone, o které se dozvíte více v článku zde.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Délka x šířka přívěsku
3,7 x 1,7 cmNáš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook komentáře

Štítky