Přívěsek Tangerský křemen velký   - 1
Přívěsek Tangerský křemen velký   - 2
Přívěsek Tangerský křemen velký   - 3
Přívěsek Tangerský křemen velký  - 1/3Přívěsek Tangerský křemen velký  - 2/3Přívěsek Tangerský křemen velký  - 3/3

Přívěsek Tangerský křemen velký

Kód: HT-X140
Tangerský oranžový křemen je velice přátelský společník. Pomáhá všem, kdo chtějí žít naplno a cosi je brzdí.
Připraveno k odeslání
603 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Tangerský křemen velký

Tangerský oranžový křemen je velice přátelský a příjemný společník. Je to ohromná podpora pro ducha člověka. Jeho energie je jednoznačně pozitivní, povzbudivá, stálá a mírná. Tento kámen je velice vhodný pro lidi, kteří si v životě přejí uskutečnit změnu, ví, co si přejí, jak to má vypadat a co získají - totiž svobodu a radost. Ovšem stále nějak váhají učinit první krok, neboť je brzdí pochybnosti. Tento oranžový kámen pro ně bude stálou podporou. VŠECHNO JE MOŽNÉ!

Tangerský křemen je dobrý přítelem a společníkem pro každého, kdo prochází lekcemi Osobní síly, síly Ducha. Tento kámen vždy povzbuzuje a zabraňuje sebelítosti, výčitkám, stagnaci, depresi a nedůvěře v sebe. Je velice vhodný pro léčení následků šoku a traumat a útoků, zejména duševních (a to i těch z minulých životů). Blahodárně působí v situacích, kdy člověk podvědomě cítí, že se dopustil chyb, za které musí nyní platit. Duše se od krystalu učí hledat v každé zkušenosti nějaký dar. Tangerský křemen aktivuje a harmonizuje duchovní čakru, přičemž současně podněcuje proudění kreativní energie. Může vás doprovodit až za hranice toho, čemu jste byli dosud ochotni věřit, a zavede vás k novým, pozitivnějším vibracím – myšlenkám – činům - pocitům.

Tangerský křemen a životní síla
Kámen působí na druhou čakru (sexuální). Právě v ní je sídlo životní síly člověka, sídlo jeho ohně, sídlo jeho tvořivosti. Tuto on pozvedá a učí, jak s ní zacházet, jak tento plamen udržovat v podobě hřejícího ohně, který tvoří (tedy má podobu +). A nikoliv podobu divoce šlehajících ničivých plamenů (podoba -).

Tangerský křemen a léčení - z litoterapie
Kámen působí na druhou čakru (sakrální, sexuální) a tedy všechny potíže, které mohou v souvislosti se zablokováním energií v této čakře nastat. Křišťál či křemen je nejdokonalejší léčivý kámen. Uvádí energie do nejdokonalejšího možného stavu, harmonizuje, odstraňuje nerovnováhu, čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Současně a tím vede k jemnému, ale hlubokému čištění podvědomí. Jeho vibrace tiší křeče (těla i mysli) a chrání před radiací. 

Tangerský křemen - čištění a nabíjení
Kámen čistěte pod proudem tekoucí čisté vody. Nabíjejte na slunci, stačí půl hodiny. Kámen se dobíjí rychle.


Drátkováním zdobený krystal tangerského křemene dodáváme bez řetízku. Chcete-li, můžete si vybrat z naší nabídky šňůrek, lanek a řetízků. Upozorňujeme, že se jedná o přírodní kámen, tedy je velikost a intenzita barvy u každého jednotlivého přívěsku lehce rozdílná. 

Velikost krystalu cca
2,8 - 3 x 0,8 - 1 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Masážní pomůcka na celulitidu - ovál Masážní pomůcka na celulitidu - ovál Kód: AW-Mass-05
Skvělý pomocník v boji proti celulitidě (pomerančové kůži). Masážní pomůcku…
214 Kč
Esenciální olej 100% Myrha vonná Somálsko, 10 ml Esenciální olej 100% Myrha vonná Somálsko, 10 ml Kód: AW-EO-40
Vzácný olej z myrhy vonné přináší vyrovnanost, klid a mír. Silně uzemňuje…
345 Kč
Soška kov Zelená Tara, 5 cm Soška kov Zelená Tara, 5 cm Kód: SAR-FM141
Zelená Tara přináší všem, kdo jí uctívají, nadšení a sílu jednat.
257 Kč