Přívěsek Svit Měsíce - měsíční kámen stříbro Ag925

Novinka
Připraveno k odeslání
596 Kč
Kód: BL-3246
Kategorie: Novinky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Měsíční kámen je polodrahokamem spojeným s Měsícem a elementem vody. Harmonizuje citovou rovinu, posiluje duchovní rovinu v člověku, učí, jak pracovat s vizemi a sny, tříbí a posiluje intuici. 

Přívěsek bez řetízku dodáváme v dárkové krabičce. Upozorňujeme, že měsíční kámen v tomto přívěsku je skutečným měsíčním kamenem, nikoliv umělým, kterému se také říká opalit. Pravý měsíční kámen od opalitu rozeznáte snadno. Opalit je matný a až podezřele dokonale duhově lesklý, pravý měsíční kámen je místy mírně průsvitný a má v sobě miniaturní prasklinky. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní minerál, je každý jednotlivý přívěsek na této kartě zboží vzhledově originální. Fotografie je ilustrační.
 
Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam
 
Průměr přívěsku (kamene)
1,8 cm
 
Rozměry kamene
0,6 x 0,6 cm
 
Měsíční kámen a jeho působení
Měsíční kámen, jak název napovídá, je kamenem přímo spjatým s Měsícem, intuicí a empatií, s přemítáním a vzpomínáním, neboť stejně tak, jak Měsíc neustále dorůstá a ubývá, tak i všechno existující je součástí nekonečného cyklu změn. Vibrace tohoto polodrahokamu pomáhají vytahovat na povrch věci dosud uzavřené v podvědomí a otevírají mysl náhlým iracionálním podnětům. Měsíční kámen nám též pomáhá zvyšovat naše duševní schopnosti a rozvíjet věštecké umění. Měsíční kámen je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií, je vhodný pro příliš agresívní jedince, jako jsou muži typu "macho" a agresívní typy žen, u kterých převládá spíše mužská stránka jejich osobnosti. Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost. V citovém životě kámen uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se měsíční kámen položí na čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení.
 
Měsíční kámen a léčení
Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.
 
Čištění a nabíjení měsíčního kamene
Měsíční kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody, či přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme nejlépe v době dorůstání Měsíce a při úplňku. V případě přívěsku či jiného šperku s měsíčním kamenem zohledněte také vlastnosti materiálu. Je-li kámen vsazen do kovu (nejčastěji stříbro), pak přívěsek jen krátce omyjte, hned osušte a uložte jej buď na placičku z křišťálu či na křišťálovou drúzu. Kámen se pročistí a nabije přes křišťál. Pokud je to možné, vystavte jej světlu měsíce.

Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 
 

 

Facebook komentáře

Štítky