Přívěsek Světlo křišťálu - velký krystal

Připraveno k odeslání
386 Kč
Kód: FO-PR-14
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Světlo křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie naší duše, napomáhá při tříbení duševních schopností, čistí a léčí na všech úrovních. Přívěsek nádherně čirého křišťálu z Brazílie je broušen do tvaru šestihranu. Velký krystal je provrtán a zavěšen na úchytce z bižuterného postříbřeného kovu. Přibližná velikost křišťálu je 3 - 4 x 1,5 - 2 cm. Dodáváme včetně voskované bavlněné šňůrky se zapínáním na karabinku, o délce 45 cm.

Prosíme, berte v úvahu, že křišťál je přírodní kámen, a proto je každý přívěsek originální. Drobounké vnitřní prasklinky, bublinky či inkluze jsou zcela přirozenou součástí přírodních minerálů.

Křišťál - kámen nejčistšího Božského světla
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Když staří Řekové poprvé objevili krystaly křišťálu, považovali je za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - síly Měsíce a Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook komentáře

Štítky