Přívěsek šungit Trojúhelník  - 1
Přívěsek šungit Trojúhelník  - 2
Přívěsek šungit Trojúhelník - 1/2Přívěsek šungit Trojúhelník - 2/2

Přívěsek šungit Trojúhelník

Kód: BL-SUPK45
Léčitelé doporučují nošení přívěsků ze šungitu pro ochranu před negativními vlivy, při poruchách štítné žlázy, při syndromech chronické únavy a oslabené imunitě a na celkové posílení organizmu. Šungit zbavuje všeho špatného, dodává sebedůvěru.
Připraveno k odeslání
139 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek šungit Trojúhelník

Léčivý šungitový přívěsek ve tvaru trojúhelníku
Léčitelé doporučují nošení přívěsků ze šungitu pro ochranu před negativními vlivy, při poruchách štítné žlázy, při syndromech chronické únavy a oslabené imunitě a na celkové posílení organizmu. Šungit zbavuje všeho špatného, navíc harmonizuje a dodává sebejistotu, sílu a vitalitu. V případě každodenního nošení je samozřejmě třeba po nějaké době používání energeticky vyčistit pod tekoucí vodou a nechat nabít na sluníčku, stejně tak, jak se čistí a nabíjí jiné léčivé kameny. 

Co je to šungit?
Šungit je zvláštní a tajemná, 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Původ a vznik šungitu dodnes není přesně vědecky dokázán, existují i teorie a jeho mimozemském původu. Tato tajemná hornina má schopnost léčit, harmonizovat a odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. Šungit má příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy... 
 
Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

Mystický význam rovnostranného trojúhelníku
Trojúhelník je symbolem posvátné číslice 3, trojího členění Vesmíru a všeho, co existuje - mysl - tělo - duše, zrození - život - smrt, nadvědomí - vědomí - podvědomí, minulost - přítomnost - budoucnost atd. Křesťané mají svou svatou trojici (Otec, syn, duch svatý), keltové zase trojí Bohyni (panna - matka - stařena). Známá Davidova Hvězda (stejně tak, jako 3D útvar známý jako merkaba), hexagram neboli také Šalamounova pečeť je spojením dvou trojúhelníků - trojúhelník postavený špicí dolů značí Bohyni, ženský princip, trojúhelník, směřující špicí nahoru, pak mužský princip. Spojením těchto dvou vzniká rovnováha a jednota. Stojí - li trojúhelník na základně, je tedy obrácen špicí směrem ke Slunci, představuje tvůrčí plamen, mužský princip jang, symbolizuje tvořivost a sílu Slunce a také naši touhu po nebeském a božském. ​Pokud je trojúhelník otočen špicí směrem k zemi, pak bude posílena Vaše jinová složka, Vaše ženská energie, Vaše citlivost, laskavost, tolerance, empatie, intuice, jasnozřivost apod.

Rozměry přívěsku
4,5 x 4,5 x 4,5 cm
 
V ceně přívěsku je i pevná bavlněná šňůrka.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Náhrdelník ametyst, kuličky matné 6 mm Náhrdelník ametyst, kuličky matné 6 mm Kód: SVK-789
Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a…
232 Kč
Žumpex start 250 ml Žumpex start 250 ml Kód: TE-zum-st-250
Žumpex start je extra silný enzymatický koncentrát, vhodný k rychlému…
148 Kč
Rýže basmati SARIM 2 kg Rýže basmati SARIM 2 kg Kód: GINK-A1176
Luxusní rýže basmati roste v Pákistánu, na polích zavlažovaných vodou z…
199 Kč