Přívěsek šungit Trojúhelník

Připraveno k odeslání
217 Kč
Kód: BL-SUPK45
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Léčivý šungitový přívěsek ve tvaru trojúhelníku
Léčitelé doporučují nošení přívěsků ze šungitu pro ochranu před negativními vlivy, při poruchách štítné žlázy, při syndromech chronické únavy a oslabené imunitě a na celkové posílení organizmu. Šungit zbavuje všeho špatného, navíc harmonizuje a dodává sebejistotu, sílu a vitalitu. V případě každodenního nošení je samozřejmě třeba po nějaké době používání energeticky vyčistit pod tekoucí vodou a nechat nabít na sluníčku, stejně tak, jak se čistí a nabíjí jiné léčivé kameny. 

Šungit je zvláštní a tajemná, 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Tato tajemná hornina má schopnost léčit, harmonizovat i odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. V Rusku jsou vyhlášené šungitové léčivé jeskyně, kam přijíždí pacienti z celého světa na léčbu tzv. šungitoterapií. Šungit má příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy... 

Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

Mystický význam rovnostranného trojúhelníku
Trojúhelník je symbolem posvátné číslice 3, trojího členění Vesmíru a všeho, co existuje - mysl - tělo - duše, zrození - život - smrt, nadvědomí - vědomí - podvědomí, minulost - přítomnost - budoucnost atd. Křesťané mají svou svatou trojici (Otec, syn, duch svatý), keltové zase trojí Bohyni (panna - matka - stařena). Známá Davidova Hvězda (stejně tak, jako 3D útvar známý jako merkaba), hexagram neboli také Šalamounova pečeť je spojením dvou trojúhelníků - trojúhelník postavený špicí dolů značí Bohyni, ženský princip, trojúhelník, směřující špicí nahoru, pak mužský princip. Spojením těchto dvou vzniká rovnováha a jednota. Stojí - li trojúhelník na základně, je tedy obrácen špicí směrem ke Slunci, představuje tvůrčí plamen, mužský princip jang, symbolizuje tvořivost a sílu Slunce a také naši touhu po nebeském a božském. ​Pokud je trojúhelník otočen špicí směrem k zemi, pak bude posílena Vaše jinová složka, Vaše ženská energie, Vaše citlivost, laskavost, tolerance, empatie, intuice, jasnozřivost apod.

Rozměry přívěsku
4,5 x 4,5 x 4,5 cm
 
V ceně přívěsku je i pevná bavlněná šňůrka.

Doporučení
Přívěsek ze šungitu je z výroby dokonale vyleštěn, jen hrany přívěsku mohou někdy lehce černě barvit. Před prvním nošením tedy doporučujeme hrany přívěsku řádně otřít vlhkým hadříkem. Otírejte tak dlouho, dokud bude hrana barvit. Poté už můžete přívěsek bez problémů nosit. Toto není vada výrobku (děje se tak u všech výrobků ze šungitu), jen povýrobní stav, který lze výše uvedeným způsobem odstranit.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost

Rýže basmati SARIM 2 kg
225 Kč