Přívěsek malachit srdíčko 20 mm  - 1
Přívěsek malachit srdíčko 20 mm  - 2
Přívěsek malachit srdíčko 20 mm  - 3
Přívěsek malachit srdíčko 20 mm - 1/3Přívěsek malachit srdíčko 20 mm - 2/3Přívěsek malachit srdíčko 20 mm - 3/3

Přívěsek malachit srdíčko 20 mm

Kód: BL-KAT0010
Malachit je výborným kamenem pro ženy. Blahodárně působí jak na jejich fyzické tělo (aktivuje sílu a pružnost), tak na psychiku (usměrňuje přecitlivělost, harmonizuje).
Připraveno k odeslání
154 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek malachit srdíčko 20 mm

Přívěsek se srdcem z malachitu udělá jistě radost každé dívce či ženě a vůbec všem, kdo mají symbol srdce rádi. Malachit je nesmírně cenným a nesmlouvavým učitelem všech, kdož hledají pravdu o sobě, o druhých, i o světě. Ovšem ne pravdu vždy líbivou, ale pravdu opravdovou. Malachit je kamenem, který velmi svědčí ženám, neboť harmonizuje, stabilizuje a posiluje ženskou energii, tak, aby žena nebyla přecitlivělá, ale zachovala si přitom svou citlivost a jemnost. Stejným způsobem působí malachit i na fyzické tělo ženy - aktivuje pružnost a sílu, podporuje růst svalstva, přitom však ženě zachovává její ženskost. 

Upozorňujeme, že se jedná o přírodní kámen, každý přívěsek je tedy svým vzhledem originální, může se vzhledově lehce lišit od přívěsku na fotografii (kresba kamene). Přívěsek je dodáván bez řetízku. Máte - li zájem i o řetízek či šňůrku, můžete si vybrat zde.

Výška x šířka kamene
2 x 2 cm

Malachit - kámen proměny
Vibrace malachitu aktivují a čistí čakry a také umožňují naladit se na naše duchovního průvodce. Pokud se kamínek malachitu položí na třetí oko, podporuje vyvolávání vizí a duchovního pozorování. Položený na srdce přináší rovnováhu a harmonii. Nádherně zelený malachit je kamenem proměny, v jeho společnosti lze prožít mnohem intenzívnější život (podněcuje k riskování, změnám a dobrodružstvím). Malachit nám naprosto nesmlouvavým způsobem ukazuje, co konkrétně brzdí náš duchovní vývoj, ve kterých sférách jsme zablokováni a jaké jsou příčiny těchto bloků (proniká ke kořenům problémů). Vibrace malachitu vytahuje hluboko ukryté pocity a psychosomatické problémy, přetrhává nežádoucí pouta a překonané způsoby jednání, uvolňuje zábrany a povzbuzuje k projevům emocí. Zároveň nás učí přebírat zodpovědnost za své myšlení a chování, podporuje naši empatii a podporuje přátelské vztahy s ostatními. Malachit se projevuje užitečně při psychosexuálních problémech, zejména těch, které způsobily traumatizující sexuální zkušenosti v minulých životech. Malachit lze užít rovněž při zkoumání vlastního nitra. Podněcuje snění a vyvolává živé vzpomínky. Je výborným kamenem pro všechny, kdo chtějí překonat stud a ostych.

Obecně lze říci, že tento úžasně zelený kámen se zajímavou kresbou je učen všem, kdo chtějí zkoumat vlastní nitro a nebojí se toho, co uvidí.
 
Malachit léčitel
Malachit je velmi silným ochranným kamenem. Malachit pohlcuje negativní energie a znečišťující látky z atmosféry nebo z lidského těla, jeho zvláštností je i to, že vstřebává znečištění plutoniem a chrání před zářením všeho druhu. Malachit by měl mít doma každý, kdo žije v blízkosti jaderné elektrárny nebo zdroje přírodní radioaktivity. Malachit je také velmi účinný při elektromagnetickém znečištění. Před použitím i po něm by se měl vyčistit tak, že jej necháme na slunci položený na krystalu křemene. Tento nádherně zelený polodrahokam je mimořádně všestranným léčivým kamenem, kterého používají léčitelé po celém světě. Malachit rezonuje s ženskými pohlavními orgány a léčí pohlavní nerovnováhu, pomáhá zmírňovat křeče, usnadňuje porod. Malachit zlepšuje činnost imunitního systému, snižuje krevní tlak a pomáhá léčit velkou spoustu dalších nemocí a problémů. 
 
Zvláštní informace
Malachit je ve své surové podobě jedovatý. Ohlazené, tamblované (tromlované) leštěné kousky nebo šperky z malachitu jsou naprosto nezávadné. Pouze v surové podobě je kámen jedovatý a není radno si z něj vyrábět elixír, jako se to dělá s ostatními kameny. Elixíry z leštěných malachitů si sice lidé vyrábějí, my bychom však toto přesto nedoporučovali. Malachit je kámen, který velmi silně absorbuje toxiny a nebezpečné látky, proto je třeba jej čistit často a důkladně. 

Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme na krystalu křišťálu a na slunci. 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Strom Jin Jang D/L Fantasy tričko - Strom Jin Jang D /L Kód: SoD-1532092-D/L
Nádherné fantasy tričko se stromem Jin Jang, upoutá nejen svým originálním…
518 Kč
Fantasy soška - Zelený drak Fantasy soška - Zelený drak Kód: ARCHIV-NM-AL50383
Malý zelený dráček s kouzelnou kuličkou bude skvělým dárkem pro každého…
197 Kč
Jablečný prášek Turecko 150 g Jablečný prášek Turecko 150 g Kód: CO-ja-pr-150
Jablečný prášek je vynikající alternativa sladidla, může být také použit…
41 Kč