Přívěsek Srdce v srdci, stříbro Ag 925/1000

Připraveno k odeslání
498 Kč
Kód: LH-KB02
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Srdce v srdci je symbol odkazující na Pravdu - Miluj - a jsi a budeš milován. Kdo vyzařuje Lásku z Duše, toho se stává Láska jediným a stálým stavem Bytí. Takový člověk je jako maják. Nikam neodchází, nic nehledá, o nic neusiluje. On je. Stálým, neměnným, blahodárným Světlem Lásky pro všechny a navždy.

Láska není vztah, je stavem Bytí.
Stálé vyzařování, bez začátku a bez konce.
Střed Vesmíru i jeho dech.
Takto jsi... navždycky.
Milující - Milovaný.

Přívěsek Srdce v srdci je vyroben z mincovního stříbra Ag 925/1000. Přívěsek dodáváme v dárkovém saténovém sáčku zlaté barvy.

Velikost
3,5 x 3 cm

O výrobci šperku
Klaus Bamberg se narodil v Argentině, lae žil v Berlíně, kde začal svou kariéru zlatníka a stříbrníka. Od roku 2000 žije se svou ženou na přestavěné farmě v italském Piemontu.Umělecký přístup Klause Bamberga se zaměřuje na to, jak je co cítit. Kromě poutavého designu jsou jeho výtvory příjemné na dotek. Říká: „Abyste něco pochopili, musíte to pochopit“, což popisuje jeho postoj k umění a samotnému životu. Šperky, které vyrábí, vyjadřují jeho pohled na život jako na neustálou restrukturalizaci energií, věčný koloběh životní proměny. Jsou jako stvořené pro vnímavé, citlivé lidi, kteří oceňují jemnou krásu a sílu zasvěceného záměru. Srdce v srdci pochází ze série „Sacred Geometry“ , která je plodem jeho dlouholetého zájmu o „zlatý poměr“, který mezi jiným v přírodě, umění a architektuře najdeme jako synonymum harmonických proporcí nebo krásy.

Facebook komentáře

Štítky