Fantasy šperky

Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu  - 1
Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu  - 2
Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu  - 3
Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu - 1/3Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu - 2/3Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu - 3/3

Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu

Kód: CRYMA-84PPP
Radost, sebedůvěra, optimismus, naděje, přátelství, inspirace a dobrá nálada - to jsou témata slunečního kamene.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
131 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Sluneční kámen hranol v postříbřeném kovu

Sluneční kámen přináší životadárnou sílu, radost, inspiraci i naději. V žáru jeho záře mizí naše chmury, deprese i strach. Přívěsek je vybroušen do tvaru šestihranu a je zasazen v postříbřeném kovu. Upozorňujeme, že se jedná o přírodní kámen, tudíž je každý exemplář jedinečný. Foto je ilustrační. K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, lanko či řetízek v nabídce zde.

Rozměry přívěsku (délka x šířka)
3,5 x 1 cm
 

Sluneční kámen - kámen Slunce

Sluneční paprskySluneční kámen, jak název napovídá, je přiřazen samotnému slunci a jako jeho symbol je od nepaměti ctěn. Tento krásný polodrahokam je světlem, které vnáší do našich životů životadárnou sílu, radost, inspiraci a naději ve chvílích smutku. V žáru jeho záře mizí naše chmury, deprese i strach. Do našeho duševního a citového života vnáší jas naděje, prozářený žárem vitality. Vibrace slunečního kamene nás chrání před černými vizemi a obrazy, které na nás ve slabých chvilkách doléhají, obrací naši pozornost k světlým stránkám života. Učí nás vidět svět kolem v celé jeho přirozené kráse a dokonalosti, vidět krásu v prostých věcech a jednoduchosti, brát život takový, jaký je. Sluneční kámen nás učí rozpoznávat své slabiny a chyby, které nám brání realizovat naše předsevzetí, objevovat v sobě naše lepší já, vzít život do vlastních rukou a nespoléhat se na pomoc zvenčí. Pomáhá nám překonat strach, trápení a deprese, podstatné příciny našich fyzických bolestí, neduhů a chorob. Učí nás pozitivně myslet a bez otálení měnit své návyky a zastaralé vzory. Přináší nám víru v dobro, které nakonec každé zlo srazí na kolena. Pomáhá nám nalézt sebedůvěru, víru v sebe sama, ve vlastní sílu, posiluje naše odhodlání překonat všechny překážky. Staví před nás nové perspektivy, které neznají hranic, když jde o dobrou věc. Sluneční kámen nás spojuje s životadárnou sluneční září, před kterou nemá šanci nic, co vibruje na nízké úrovni.

Sluneční kámen a léčení
Sluneční kámen pozitivně působí na druhou (sexuální) čakru, zvyšuje sexuální energii, vitalitu i  imunitu, pomáhá při všemožných psychických poruchách depresívního typu a nemocích pramenících z pocitu vyhoření. 
 
Očista a nabíjení slunečního kamene: Sluneční kámen čistíme pod proudem vody nebo na křišťálové drúze, nabíjíme samozřejmě na slunci (libovolně dlouho).
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Lapač snů s mušlí - barva natural Lapač snů s mušlí - barva natural Kód: SAR-T081-nat
Tento luxusní lapač snů z pravé kůže, kamínků a mušlí je nejen stylovou…
215 Kč
Čínské masážní kuličky Relax Čínské masážní kuličky Relax Kód: SAR-QYG35
Kuličky jsou výborným pomocníkem při únavě k navození celkové duševní pohody.
199 Kč
Hrnek exclusive fantasy - Vlk ochránce Hrnek exclusive fantasy - Vlk ochránce Kód: NM-B1422D5
Nádherný fantasy hrnek s vlčím ochráncem jistě udělá radost každé zasněné…
316 Kč