Přívěsek Shiva Lingam - Sloup Světla ve spirále  - 1
Přívěsek Shiva Lingam - Sloup Světla ve spirále  - 2
Přívěsek Shiva Lingam - Sloup Světla ve spirále - 1/2Přívěsek Shiva Lingam - Sloup Světla ve spirále - 2/2

Přívěsek Shiva Lingam - Sloup Světla ve spirále

Kód: BL-PSL30S
Přívěsek s kamenem shiva lingam je vynikajícím prostředkem pro meditaci, kámen harmonizuje čakry, velmi dobře působí na čakru srdce - Ánahata. Kámen napojuje na Zdroj božské lásky, rozvíjí kvality jako je soucit, odpuštění, přijetí a sjednocení.
Připraveno k odeslání
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Shiva Lingam - Sloup Světla ve spirále

Shiva lingam, jinak také "Sloup Světla" je posvátný symbol, prostřednictvím nějž se uctívá všeprostupující a všeoživující božská síla, v Indii zosobněná bohem Shivou. Shiva lingam je zvláštní kámen protáhlého vejčitého tvaru, nalézající se na jediném místě na světě, na dně koryta řeky Narmada (přítok Gangy). Tyto kameny (chemicky příbuzné s jaspisy) jsou sbírány v obdobích sucha a ručně lehce dobrušovány a dolešťovány.

Shiva lingam je symbolem Božské Jednoty, symbolem sjednocení, transcendence, duchovní cesty i pravé Víry. Přívěsek shiva lingam je obtočen pravotočivou spirálou (3,5 ohybu), která symbolizuje ženskou tvořivou podstatu - sílu života, vývoje, tvoření. Naše Duše, jsoucí malými částečkami ze světa Boha, tu nejsou jen tak pro existenci samotnou - jsou tu proto, aby dozrály a mohly se tak vrátit zpět do říše Boha, jež je jejich skutečným domovem. K tomu je nám dáno k dispozici nepřeberné množství hmotných věcí - počínaje naším tělem, materiálními věcmi a výrobky konče. Nejsme tu proto, abychom se opájeli krásou této hmoty, abychom si ji užívali pro potěšení smyslů, ale abychom prostřednictvím a s pomocí hmoty rozvíjeli vědomí o sobě samých, aby prostřednictvím hmoty tvořili, pomáhali, pozvedávali a nakonec svým vědomím tuto hmotu zcela přesáhli. Podrobné informace o významu a používání shiva lingamu a duchovní cestě člověka naleznete v článku Shiva lingam.

Přívěsek s kamenem shiva lingam je vynikajícím prostředkem pro meditaci, kámen harmonizuje čakry, velmi dobře působí na čakru srdce - Ánahata (více v článku Shiva lingam). Pokud je kámen nošen přímo na těle, v úrovni duchovního srdce, spojuje člověka s univerzální božskou láskou, rozvíjí schopnost nejvyššího soucitu, odpuštění, přijetí a sjednocení. Při meditaci a uctívání shiva lingamu se meditující vzdává svého malého nízkého „Já“, ve smyslu chtivosti, lpění, egoismu, vzdává se – obětuje sebe samého a stává se prázdným. Jedině pokud je člověk „prázdný“ může do něj vstoupit božská síla.

Materiál
kámen x kov

Délka x šířka přívěsku
3,8 x 1,5

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Psychologie budoucnosti, Stanislav Grof Psychologie budoucnosti, Stanislav Grof Kód: KOS-PB03A
Radikální vnitřní transformace lidstva a jeho pozvednutí na vyšší úroveň…
398 Kč
Stojánek na vonné kužely - Dřevěná klec Stojánek na vonné kužely - Dřevěná klec Kód: PUCK-IF200
Překrásný dřevěný stojánek je určen nejen na pálení vonných kuželů…
164 Kč
HEM vonné kužely - patchouli HEM vonné kužely - patchouli Kód: PUCK-INC-hem
Exotická a příjemná vůně patchouli působí antidepresivně, podporuje…
45 Kč