Přívěsek Shattuckit

Připraveno k odeslání
97 Kč
Kód: SVK-184694-M
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek se shattuckitem dodáváme bez kožené šňůrky (foto ilustrační). Chcete-li, můžete si vybrat z naší nabídky šňůrek, lanek nebo řetízků v naší nabídce zde.

Rozměry kamene (délka x šířka)
2,2 - 2,8 x 1,5 - 2,2 cm

Upozornění
Prosíme, berte na vědomí, že se jedná o přírodní kámen, tedy je každý jednotlivý přívěsek co do kresby a intenzity barvy jedinečný. Není žádný kámen stejný jako druhý. Matka Příroda tvoří pouze originály. Fotografie jsou především ilustrační.


Shattuckit a metafyzické schopnosti
Shattuckit je poměrně vzácný kámen, poprvé byl objeven v roce 1915 v dole Shattuck Mine, v Brisbee (Arizona, USA). Shattuckit je jedním z kamenů Nového Věku, disponuje velmi silnými vibracemi. Témata, s nimiž je shattuckit spojen, jsou karma, dohody a smlouvy z minulých životů, kletby, staré a nefunkční programy, přesvědčení a bloky, kořenící v minulých životech, regrese, očištění. Abychom mohli duchovně růst, je třeba se nejdříve podívat na to, co nás svazuje a znečišťuje, co nám brání vidět a vnímat jasně, posouvat se dál. Pro všechny, kdo chtějí překonat své bloky a omezení, především související s minulými životy - je shattuckit výborným pomocníkem. Shattuckit je výborný pro meditace, napomáhá při napojování se na akášu i při kontaktu s mimozemskými bytostmi. Shattuckit vám poskytne potřebnou ochranu i při astrálním cestování, zajistí vaši auru proti přisátí cizích entit. Shattuckit je krystal, který lze použít při rozvoji jak metafyzických tak mentálních schopností, jako je automatické psaní a telepatie. Shattuckit je kámen rezonující s čakrou třetího oka a s čakrou krční. Kámen podněcuje činnost třetího oka (centra intuice) a krční čakry, tedy přenesení "viděného" do slovní roviny.

Shattuckit a léčení
Shattuckit harmonizuje čakru krku (visuddha) a čakru třetího oka (Ájna). Pomáhá na všechny potíže spojené s těmito dvěma centry. Blahodárně působí na všechny ušní, krční a nosní potíže, na hlasivky, bolesti hlavy, záněty v krku, angíny. Shattuckit stimuluje čakru třetího oka, zároveň ji ale také chrání před přetížením, odstraňuje bolesti hlavy a předchází migrénám.

Shattuckit čištění a nabíjení
Tento zvláštní kámen nevyžaduje téměř žádnou péči. Shattuckit stačí umýt vlažnou vodou a vystavit paprskům slunce.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost