Přívěsek Serpentin Chytha

Připraveno k odeslání
96 Kč
Kód: SVK-192408
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě mixu přívěsků polodrahokamu serpentinu (Chytha). Každý kámen je svým vzhledem originální, foto je ilustrační. Kameny mohou být více protáhlého tvaru. Velikost přívěsků je cca 2,1 - 3,1 x 1,6 - 2 cm. Přívěsek dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si nějakou vybrat v naší nabídce Řetízky, šňůrky, lanka.

Serpentin - minulost - současnost - budoucnost
Serpentin, známý též pod názvem "hadí kámen", je zvláštní kámen zelené barvy, rezonující v úrovni srdeční čakry. Tento poměrně nenápadný kámen je vynikajícím pomocníkem při meditacích, neboť tiší mysl, zklidňuje, uvolňuje a uzemňuje tělo, přičemž zároveň otevírá srdeční i korunní čakru. Serpentin se také výtečně hodí ke zkoumání minulých životů (regresím), jelikož umožňuje nalézt vhledy do minulosti, současnosti i budoucnosti a zároveň pochopit souvislosti mezi nimi. Serpentin nám umožňuje nalézt prostřednictvím vhledů do minulosti (minulých životů) sebe sama, svou cestu napříč životy, pochopit všechny souvislosti, své úkoly i životní poslání. Serpentin napomáhá správnému chápání všech souvislostí, jejich syntézu a analýzu, navíc nastoluje atmosféru, která dovoluje nalézat nová řešení. Serpentin disponuje něžnými energiemi, které konejší člověka, hladí jeho duši a povzbuzují jeho srdce. Tento kámen se také používá pro napojení se na duchovní průvodce z andělských říší.

Serpentin a síla srdce
Vzhledem k tomu, že serpentin neustále otevírá a harmonizuje energie v srdeční čakře (a to v každém okamžiku, ve kterém se nachází v blízkosti majitele), člověk je neustále schopen vnímat vše (tedy i sebe sama) s pochopením a soucitem. Člověk se stává otevřenějším, upřímnějším, láskyplnějším a radostnějším, neboť si uvědomuje, že příčinou všeho utrpení jsou programy lidské mysli, a že ve své podstatě je všechno jednou velkou iluzí. Při tomto poznání se člověku velmi uleví, chápe, že zdánlivá neodkladnost a důležitost věcí je velmi relativní. Začne chápat duchovní podstatu sebe samého i ostatních lidí, napojí se na moudrost svého srdce a začne cítit, žít a konat skrze něj. Je jasné, že se díky takovému přístupu zlepší všechny sféry života člověka. Díky pochopení sebe samého a vyléčenému a otevřenému srdci je člověk otevřen dobru a lásce, je připraven na to nejlepší, a tak na základě zákona přitažlivosti přitahuje i podobně naladěné lidi a situace. Do života takového člověka vstupuje láska, nejmocnější síla v celém Univerzu. Láska zcela mění člověka, dává mu nadlidskou sílu. Má vždy první a poslední slovo, ať už si o tom myslíme, co chceme. Serpentin působí velmi rychle, již po pár minutách nošení lze pocítit jeho působení v oblasti srdeční čakry. Serpentin zabraňuje stresům, strachům a obavám, je to kámen odvahy, která dříme v našem srdci. Je to obrovská vnitřní síla - odvaha překonávající všechna omezení, kterých se naše mysl drží. Pokud člověk rozvíjí svou srdeční čakru, dříve či později nalezne i svého vnitřního léčitele - tedy schopnost sebe léčení, pochopí duchovní příčinu svých fyzických obtíží a způsoby, jak se může sám vyléčit.

Serpentin a léčení
Serpentin je velmi silně detoxikující kámen (působí ve všech rovinách - duševní, psychické i fyzické), navíc spouští sebe léčící schopnost organismu. Serpentin odbourává veškeré jedy z těla, pomáhá proti stresu, úzkostem, strachu, únavě, pomáhá v sobě nalézt neutuchající zdroj energie a dostatek sil. Serpentin se hodně používá při bolestech všeho druhu (obzvláště účinný je při menstruačních bolestech či migrénách), křečích a slabostech. Serpentin neboli hadí kámen, zklidňuje nervy, dává do rovnováhy hormonální systém, vyrovnává poruchy srdečního rytmu, je taktéž výborný na kožní problémy (akné, ekzémy, apod.).

Serpentin - jak s ním pracovat, čištění a nabíjení kamene
Při prvním kontaktu je třeba zbavit kámen cizích energií, které pohltil na cestě k vám (těžba, zpracování, transport, expedice….). Vezměte jej a omývejte několik minut pod proudem vlažné vody, pak jej vystavte na pár minut na slunce. Poté si jej položte na nahou kůži - na místo, kde je cítit vaše srdce. Ponechejte jej tam alespoň půl hodiny. Kámen nejdříve začne snímat informace z vašeho hrubého i jemnohmotného těla, naváže s vámi spojení. Již po chvíli lze pocítit, že se v úrovni srdce skutečně něco děje. Dochází k navázání kontaktu a vzájemnému vylaďování energií. Jakmile budete chtít, hrajte si s ním, prohlížejte si jej, svěřte se mu, pracujte s ním. Získáte tak věrného a dobrotivého přítele, kterého si zamilujete. Pokud u sebe kámen budete nosit denně, nebude trvat dlouho a pocítíte změny jak v psychice, tak v těle, a nakonec i ve svém životě. Čas od času (nejlépe 1 x týdně) mu dopřejte vyčištění a nabití na slunci. Můžete jej nechat odpočinout na drúze křišťálu nebo na křišťálové placičce.

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují