Fantasy šperky

Přívěsek Semeno Života, postříbřený

Přívěsek Semeno Života, postříbřený

Kód: SAR-AS430-S
Sedm kruhů, sedm dimenzí, sedm čaker, sedm dnů stvoření. Semeno Života, symbol posvátné geometrie, poukazuje na to, jak a z čeho bylo vše stvořeno.
Poslední kusy na skladě!
242 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Semeno Života, postříbřený

Krásný přívěsek se symbolem Semena Života, symbolem posvátné geometrie, je vyroben z postříbřené mosazi. Přívěsek dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si nějaký vybrat v naší nabídce řetízků, kožených šňůrek a lanek v nabídce zde

Velikost přívěsku
2 cm

Semeno Života
Na počátku byl Bůh - Stvořitel - Bod. Řekl Slovo - tedy dal Záměr ke tvoření - kolem Bodu se vytvořil první kruh. Kruh se rozdělil na dva (symbol Vesica Pisces) - symbolizuje dvě velké síly (jin a jang), které se dále podílí na tvoření. Jejich dalším působením přibývaly kruhy, až vznikl první ucelený útvar tvoření - Semeno Života. Semeno Života je tvořen šesti kruhy, protínajících se v sedmém, které je uprostřed. To označuje šest dimenzí materiálního světa a středovou sedmou, která je výstupem do sedmé dimenze, kde již hmota tak, jak ji známe, není. Šest dimenzí je pevnou a neměnnou mřížkou materiálního světa. A za touto mřížkou (sedmička) je celý nekonečný svět Boha, svět dokonalých duchovních energií - sedmý rozměr, který pokračuje dál, až do 72. dimenze. 

Sedmička, která ve svém středu nese původní Bod - Bránu, je výstupem do Absolutna, do Nekonečna, Věčnosti. Do Věčnosti může vstoupit pouze Duch. Tělo, fyzické smysly i rozum náleží světu hmoty do 6 dimenzí. Jsou omezeny a sedmý rozměr (duchovní rozměr Bytí, Věčná Podstata všeho) je mimo jejich možnosti. Symbolika Semena Života nám jasně ukazuje, že každé stvoření (protože všechno v sobě obsahuje tento základní model) v sobě obsahuje Božskou Podstatu. Od nejmenšího a nejjednoduššího útvaru až po ty nejsložitější, vše je stvořeno a v sobě obsahuje Boha. A to stále. Může být něco v jádru nedobrého, když v samotném jádru spočívá Bůh sám?

Sedm kruhů jako sedm dnů tvoření. Sedm kruhů jako sedm čaker (sedmá je čakra korunní, která spojuje člověka s duchovními sférami). Sedm barev duhy. Člověk, který dosáhne osvícení - vychází svým duchem z šesti dimenzí a vstupuje do sedmé, která náleží duchovnímu světu. Připojuje se k celkovému Duchu. Božímu Duchu. Takový člověk, ačkoliv stále ještě prodlévá ve svém fyzickém těle zde na zemi, v dimenzích hrubohmotného světa, je již svým duchem zcela svobodný. Z tohoto člověka se stává nová Duchovní Bytost - Anděl. Osvobodil se z kruhu reinkarnací, takže po zániku jeho fyzického těla se již nemusí rodit do dalšího těla. Nicméně, právě takový člověk, který už vlastně dosáhl nejvyšší realizace, které lze v životě člověka na zemi dosáhnout, sám se dobrovolně znovu rodí na zem do těla - aby pomohl ostatním dosáhnout téhož. Vždyť kdo jiný, než právě on vidí pravou povahu tohoto světa a kdo jiný, než on chápe možnosti člověka. Vnitřně svobodný je naplněn Láskou a soucitem ke všem bytostem, neboť ví a zná, že vše je Jednota. Proto pomáhá.

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Krystalická čakrová svíčka - Sakrální čakra Krystalická čakrová svíčka - Sakrální čakra Kód: IMP-0268
Pomůže vám s vašimi starostmi emocemi, mezilidskými vztahy, sexuální energií a…
179 Kč
Japonské vonné tyčinky Nippon - Lavender Japonské vonné tyčinky Nippon - Lavender Kód: SHA-020491
Levandulová vůně přináší uvolnění, klid, podporuje sebevyjádření a klidnou…
119 Kč
Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami Kód: LH-CHS27
Nádherná fantasy spona do vlasů, s keltským křížem a triquetrami, se bude…
330 Kč
Korálková čepička pro břišní tanec, Deluxe zelená Korálková čepička pro břišní tanec, Deluxe zelená Kód: SHA-03090221
Chcete vypadat jako Egyptská královna? Navlékněte si tuto čepičku a poznáte.
262 Kč