Přívěsek Semeno Života, postříbřený

Přívěsek Semeno Života, postříbřený

Kód: SAR-AS430-S
Sedm kruhů, sedm dimenzí, sedm čaker, sedm dnů stvoření. Semeno Života, symbol posvátné geometrie, poukazuje na to, jak a z čeho bylo vše stvořeno.
Připraveno k odeslání
219 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Semeno Života, postříbřený

Krásný přívěsek se symbolem Semena Života, symbolem posvátné geometrie, je vyroben z postříbřené mosazi. Přívěsek dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si nějaký vybrat v naší nabídce řetízků, kožených šňůrek a lanek v nabídce zde

Velikost přívěsku
2 cm

Semeno Života
Na počátku byl Bůh - Stvořitel - Bod. Řekl Slovo - tedy dal Záměr ke tvoření - kolem Bodu se vytvořil první kruh. Kruh se rozdělil na dva (symbol Vesica Pisces) - symbolizuje dvě velké síly (jin a jang), které se dále podílí na tvoření. Jejich dalším působením přibývaly kruhy, až vznikl první ucelený útvar tvoření - Semeno Života. Semeno Života je tvořen šesti kruhy, protínajících se v sedmém, které je uprostřed. To označuje šest dimenzí materiálního světa a středovou sedmou, která je výstupem do sedmé dimenze, kde již hmota tak, jak ji známe, není. Šest dimenzí je pevnou a neměnnou mřížkou materiálního světa. A za touto mřížkou (sedmička) je celý nekonečný svět Boha, svět dokonalých duchovních energií - sedmý rozměr, který pokračuje dál, až do 72. dimenze. 

Sedmička, která ve svém středu nese původní Bod - Bránu, je výstupem do Absolutna, do Nekonečna, Věčnosti. Do Věčnosti může vstoupit pouze Duch. Tělo, fyzické smysly i rozum náleží světu hmoty do 6 dimenzí. Jsou omezeny a sedmý rozměr (duchovní rozměr Bytí, Věčná Podstata všeho) je mimo jejich možnosti. Symbolika Semena Života nám jasně ukazuje, že každé stvoření (protože všechno v sobě obsahuje tento základní model) v sobě obsahuje Božskou Podstatu. Od nejmenšího a nejjednoduššího útvaru až po ty nejsložitější, vše je stvořeno a v sobě obsahuje Boha. A to stále. Může být něco v jádru nedobrého, když v samotném jádru spočívá Bůh sám?

Sedm kruhů jako sedm dnů tvoření. Sedm kruhů jako sedm čaker (sedmá je čakra korunní, která spojuje člověka s duchovními sférami). Sedm barev duhy. Člověk, který dosáhne osvícení - vychází svým duchem z šesti dimenzí a vstupuje do sedmé, která náleží duchovnímu světu. Připojuje se k celkovému Duchu. Božímu Duchu. Takový člověk, ačkoliv stále ještě prodlévá ve svém fyzickém těle zde na zemi, v dimenzích hrubohmotného světa, je již svým duchem zcela svobodný. Z tohoto člověka se stává nová Duchovní Bytost - Anděl. Osvobodil se z kruhu reinkarnací, takže po zániku jeho fyzického těla se již nemusí rodit do dalšího těla. Nicméně, právě takový člověk, který už vlastně dosáhl nejvyšší realizace, které lze v životě člověka na zemi dosáhnout, sám se dobrovolně znovu rodí na zem do těla - aby pomohl ostatním dosáhnout téhož. Vždyť kdo jiný, než právě on vidí pravou povahu tohoto světa a kdo jiný, než on chápe možnosti člověka. Vnitřně svobodný je naplněn Láskou a soucitem ke všem bytostem, neboť ví a zná, že vše je Jednota. Proto pomáhá.

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Krystalická čakrová svíčka - Sakrální čakra Krystalická čakrová svíčka - Sakrální čakra Kód: IMP-0268
Pomůže vám s vašimi starostmi emocemi, mezilidskými vztahy, sexuální energií a…
179 Kč
Japonské vonné tyčinky Nippon - Lavender Japonské vonné tyčinky Nippon - Lavender Kód: SHA-020491
Levandulová vůně přináší uvolnění, klid, podporuje sebevyjádření a klidnou…
109 Kč
Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami Kožená spona do vlasů - Keltský kříž s Triquetrami Kód: LH-CHS27
Nádherná fantasy spona do vlasů, s keltským křížem a triquetrami, se bude…
330 Kč
Korálková čepička pro břišní tanec, Deluxe zelená Korálková čepička pro břišní tanec, Deluxe zelená Kód: SHA-03090221
Chcete vypadat jako Egyptská královna? Navlékněte si tuto čepičku a poznáte.
262 Kč