Přívěsek růženín hranol, stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek růženín hranol, stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek růženín hranol, stříbro Ag 925 - 1/2Přívěsek růženín hranol, stříbro Ag 925 - 2/2

Přívěsek růženín hranol, stříbro Ag 925

Kód: BL-P925RK
Otevři se lásce, neboj se, důvěřuj...
Poslední kusy na skladě!
169 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek růženín hranol, stříbro Ag 925

Říká se, že růženín je kamenem lásky, že přitahuje lásku. Je to spíše tak, že růženín připravuje člověka pro lásku. Růženín pracuje na rovině srdce a pocitů, napomáhá pochopení sebe samého, své minulosti i současnosti, povzbuzuje k odpuštění (sobě i druhým), napomáhá sebepřijetí a nalezení úcty, soucitu a lásky ke své bytosti. Člověk je na sebe často velmi tvrdý, ani si to neuvědomuje. Zatímco pro ostatní má pochopení, sám sebe odmítá, kritizuje se, pochybuje o sobě. Právě pro tyto lidi je růženín skvělým společníkem. Ne tvrdostí a kritikou, ale jemným působením, soucitem a laskavostí, a to ze všeho nejdříve k sobě samému, je možné vystoupit z bludného kruhu "já sám". Člověk začíná u sebe, nalézá své dobré stránky a důvěru v sebe (tím se nemyslí egoismus, ale zdravá sebeúcta), a pomalu se otevírá. Už ví, že si on, jako bytost rovnocenná s druhými, lásku zaslouží, zaslouží si štěstí a pokoj. Jeho srdce je otevřené, již nemá strach, neboť má oporu v sobě samém. A do otevřeného srdce přichází Láska.

Přívěsek s růženínem dodáváme v dárkové krabičce, řetízek není součástí. Máte-li zájem, můžete si vybrat řetízek, lanko či šňůrku v naší nabídce zde.

Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam

Velikost kamene
3,3 x 0,8 cm

Růženín - kámen lásky a důvěry
Růženín je jednou z nejoblíbenějších odrůd křemene, je přiřazen srdeční čakře (Anáhata). Učí nás bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Jeho jemně růžová barva v nás evokuje pocity lásky, probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Jeho jemné vibrace otevírají srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. Růženín v nás probouzí důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. Energie tohoto vznešeného kamene nás učí odpouštět křivdy a příkoří, pomáhá nám zacelit rány na srdci, které vznikly v důsledku bezohlednosti a hrubosti našich bližních, rozpouští smutek a zlobu přeměňuje na láskyplnou energii. Energie růženínu příznivě ovlivňuje neurotické potíže a úzkostné stavy.

Růženín a léčení
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice, má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Růženín odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Čištění a nabíjení růženínu
Kámen je vhodné čistit pod tekoucí vodou a nabíjet položený na drúze či kousku křišťálu na nepřímém světle (tedy ne přímo na slunci - kámen by vyblednul).Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
LFB Kombinovaná esence strach BIO LFB Kombinovaná esence strach BIO Kód: LFB-STRA
Pro ty, kteří trpí zneklidňující představou přítomnosti nebo hrůzou z budoucnosti.
419 Kč
Lifefood raw pochoutka bílá citron - baobab 35 g Lifefood raw pochoutka bílá citron - baobab 35 g Kód: ARCHIV-LF-10984-35
Chuťově naprosto luxusní bílá Lifefood pochoutka s baobabem, drcenými kešu a…
45 Kč
Čínská medicína - prevence a léčení stravou Čínská medicína - prevence a léčení stravou Kód: PEM-0123465
Starý ideál "stravy jako léčebného prostředku'' nalézá v dnešní…
428 Kč
Orákulum Andělé stromů Orákulum Andělé stromů Kód: PEM-0107483
Andělé stromů, to je 36 nádherně malovaných karet, zobrazujících anděly…
358 Kč