Přívěsek rubín malý, úchytka stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek rubín malý, úchytka stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek rubín malý, úchytka stříbro Ag 925 - 1/2Přívěsek rubín malý, úchytka stříbro Ag 925 - 2/2

Přívěsek rubín malý, úchytka stříbro Ag 925

Kód: BL-P925RTv
Odvaha, sebevědomí, energie, akce, dynamika - to jsou témata spojená s rubínem. Přívěsek temně rudého až fialového rubínu ve stříbrné úchytce je vhodným společníkem pro všechny, kdo chtějí probudit svou vnitřní sílu a odvahu k realizaci svých plánů.
Připraveno k odeslání
349 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek rubín malý, úchytka stříbro Ag 925

Přívěsek temně rudého až fialového rubínu ve stříbrné úchytce je vhodným společníkem pro všechny, kdo chtějí probudit svou vnitřní sílu a odvahu k realizaci svých plánů. Rubín je velmi dynamický kámen je zosobněním vnitřní síly a energie, probouzí odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Každý přívěsek je zcela originální (může se svým zabarvením a tvarem lehce lišit od vyfoceného rubínu na fotografii), jelikož Matka příroda tvoří pouze originály. 

Materiál
Stříbro Ag 925/1000, polodrahokam

Velikost kamene (výška x šířka) cca 
1,2 - 1,6 x 1,0 - 1,2 cm

Přívěsek dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. Každý šperk je jedinečným originálem, tudíž může být rozdíl v rozměrech u jednotlivých přívěsků - viz foto 1 - 2.

Rubín - dynamický vůdce
Rubín je kamenem první čakry - Muladhary, posiluje tedy všechny schopnosti, související s touto oblastí. Polodrahokam rubín vnáší do našeho života rázný přístup, dodává energii a rovnováhu, podněcuje vášnivou touhu žít, zlepšuje naši motivaci a dokáže nás nasměřovat k realistickým cílům. Vibrace rubínu rovněž chrání a pozitivně působí na čakru srdce - rubín podněcuje činnost srdeční čakry, uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás, abychom se "vydali za štěstím". Krystal rubínu je dokonalým štítem proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Rubín vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy, je jedním z kamenů hojnosti - pomáhá udržet si jak bohatství, tak nadšení. Tento nafialovělý polodrahokam nám odstraňuje z cesty veškeré překážky, už jen tím, že se objeví. Je jako hrdina, který se vynoří z lesa a pouhou silou své osobnosti zažene nepřátele na útěk. Tento dynamický kámen je zosobněním síly a energie, probouzí naši odvahu, pomáhá naší mysli, aby se ostřila pod vlivem nejvyšího vědomí a nejvyšší možné koncentrace. Díky silnému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů budeme počínat tvrději. V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen, který vyvolává nadšení a podněcuje touhy i naši potřebu stýkat se s lidmi, vyvolává sexuálni aktivitu.
 
Rubín a léčení
Rubín odvádí z těla, krve a lymfy jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu.
 
Čištění rubínu: pod proudem vody.
Nabíjení rubínu: na měsíčním světle, či na křišťálu.


Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Dámské tričko Symbol - Pentagram M Dámské tričko Symbol - Pentagram M Kód: NOP-dam-pent-M
Pentagram je prastarý magický symbol ženských bohyň, je velmi mocným ochranným…
483 Kč
Xaman - virgule Rybička, mosaz Xaman - virgule Rybička, mosaz Kód: XA-J-M03
Název virgule "rybička" je odvozen od podobnosti s vodním živočichem. Pokud…
134 Kč
Indické vonné tyčinky NATURAL Indické vonné tyčinky NATURAL Kód: HT-INSATNATU_B
Je velmi těžké popsat slovy nepopsatelné... Milujete-li vůni santalu a vůni…
42 Kč
Mandala na sklo - Nebeský posel Mandala na sklo - Nebeský posel Kód: SoD-900S45
Nebeský posel přináší zprávu o zázracích, tajemstvích a úžasných…
140 Kč