Přívěsek Radost ze života, stříbro Ag 925

Přívěsek Radost ze života, stříbro Ag 925

Kód: OB-HT-TPD2286 Na objednávku
Vzpomeň, že život je pohyb, je rozmanitý, stále jiný. Život není stojatá voda, nad jejíž hladinou se občas mrskne ryba. Život je plný dobrodružství. Tak se nevaž - a odvaž se!
Poslední kusy na skladě!
1.038 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Radost ze života, stříbro Ag 925

Překrásný stříbrný přívěsek v podobě koně odkazuje na radost ze života, svobodu, dynamiku, akci, pohyb vpřed. Vzpomeň, že život je pohyb, je rozmanitý, stále jiný. Život není stojatá voda, nad jejíž hladinou se občas mrskne ryba. Život je plný dobrodružství. Tak se nevaž - a odvaž se! Na ničem netrvej, nic neočekávej, u ničeho neulpívej, neboť to tě svazuje. Nehromaď bohatství, ale rozdávej jej, prožívej život beze strachu,osvoboď se od něj, neboť strach není ničím jiným než výtvorem tvé vlastní mysli. Vydej se tryskem životu vstříct!

Přívěsek s koněm je vyroben ze stříbra Ag 925/1000. Dodáváme bez řetízku. Výrobcem je světoznámý a uznávaný šperkař pan Peter Stone, o které se dozvíte více v článku zde.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Výška x šířka přívěsku
2,8 x 3,3 cm

Upozornění
Produkt nedržíme skladem, ale prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky