Přívěsek Perla říční bílá, úchytka stříbro Ag 925

Připraveno k odeslání
357 Kč
Kód: BL-S010
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Elegantní a jemný přívěsek v podobě pravé perly ve stříbře bude krásným milým dárkem pro každou dívku či ženu. Nejenže jí bude slušet, bude jí rovněž připomínat, že to pravé bohatství není ve zlatě, drahokamech či perlách, ale uvnitř člověka, v jeho duši. 

Velikost perly cca
7 mm

Velikost celého přívěsku (bez očka)
20 x 10 mm

Dodáváme včetně plastové dárkové krabičky.

Perla byla ve všech starověkých civilizacích a náboženských systémech světa považována za symbol samotné duše člověka. Perla je dodnes v mnoha kulturách světa symbolem duchovní čistoty a osvícení. Někdo by si mohl lámat hlavu nad tím, proč právě perla by měla symbolizovat duši člověka, ale ti, kdo pravidelně meditují, aby objevili tento klenot (čili Duši) uvnitř sebe, toto asociativní přirovnání jistě chápou. Ve stavu meditace, pomocí vnitřního duchovního vidění, duše skutečně připomíná perlu.

Více mnohem podrobnějších informací, a to zdaleka nejen o perlách, naleznete v knize AllatRa.Puncovní úřadNáš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 

Facebook komentáře

Štítky