Přívěsek Paní Měsíce, Měsíční kámen hranol  - 1
Přívěsek Paní Měsíce, Měsíční kámen hranol  - 2
Přívěsek Paní Měsíce, Měsíční kámen hranol - 1/2Přívěsek Paní Měsíce, Měsíční kámen hranol - 2/2

Přívěsek Paní Měsíce, Měsíční kámen hranol

Kód: CRYMA-1PP5 Novinka
Měsíční kámen nám připomíná původní čistotu a jemnost naší duše. Je skvělým průvodcem pro každého, kdo si přeje konat dobro, šířit lásku, soucit, pochopení, toleranci a laskavost do svého okolí.
Připraveno k odeslání
151 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Paní Měsíce, Měsíční kámen hranol
Měsíční kámen nám připomíná původní čistotu a jemnost naší duše. Je skvělým průvodcem pro každého, kdo si přeje konat dobro, šířit lásku, soucit, pochopení, toleranci a laskavost do svého okolí. Vždyť právě tyto kvality je třeba v materialisticky a na soutěž orientované společnosti znovu oživit a posilovat. Přívěsek je vyroben z vybraného kousku pravého indického měsíčního kamene, který je vybroušen do tvaru šestihranu se špičkou na konci. Kámen je vsazen do postříbřeného bižuterního kovu (galvanica). Každý jednotlivý přívěsek je svým vzhledem zcela oiginální, neboť se jedná o přírodní kámen. Proto prosíme, berte v úvahu, že foto je ilustrační. 

Přívěsek dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z naší nabídky šňůrek, lanek a řetízků
 
Délka x šířka přívěsků cca
4,2 - 4,8 x 0,9 - 1,1 cm
 
Měsíční kámen a jeho působení
Měsíční kámen, jak název napovídá, je kamenem přímo spjatým s Měsícem, intuicí a empatií, s přemítáním a vzpomínáním, neboť stejně tak, jak Měsíc neustále dorůstá a ubývá, tak i všechno existující je součástí nekonečného cyklu změn. Vibrace tohoto polodrahokamu pomáhají vytahovat na povrch věci dosud uzavřené v podvědomí a otevírají mysl náhlým iracionálním podnětům. Měsíční kámen nám též pomáhá zvyšovat naše duševní schopnosti a rozvíjet věštecké umění. Měsíční kámen je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií, je vhodný pro příliš agresívní jedince, jako jsou muži typu "macho" a agresívní typy žen, u kterých převládá spíše mužská stránka jejich osobnosti. Měsíční kámen vyvolává srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku, dává chuť do života a má pozitivní vliv na ženskou plodnost. V citovém životě kámen uhlazuje narušenou citovou stabilitu a napětí. Celkově zklidňuje emoce a zvyšuje citovou inteligenci. Pokud se měsíční kámen položí na čakru solar plexu, upozorní na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Měsíční kámen přináší hluboké citové zotavení.
 
Měsíční kámen a léčení
Měsíční kámen léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.
 
Čištění a nabíjení měsíčního kamene
Měsíční kámen čistíme několik minut pod proudem vlažné vody, či přes noc v misce spolu s křišťálem. Nabíjíme nejlépe v době dorůstání Měsíce a při úplňku.
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kameny od A do Z - Judy Hall, díl 1 Kameny od A do Z - Judy Hall, díl 1 Kód: PEM-0065618-1
Drahé kameny zná lidstvo už celá tisíciletí a od počátků civilizace je…
399 Kč
Arabská lampa, Maroko - 60 cm Arabská lampa, Maroko - 60 cm Kód: PUCK-LANT41
Tato 60ti centimetrová kráska s barevnými skly je naprosto jedinečným kouskem v…
1.054 Kč
Vonné tyčinky Anděla strážného Vonné tyčinky Anděla strážného Kód: PUCK-INC301 Nejoblíbenější
Tato andělská vůně se stopou patchouli otevře vaše nitro pro příjem…
36 Kč
Stamford vonné kužely - bílá šalvěj Stamford vonné kužely - bílá šalvěj Kód: PUCK-INC423C
Bílá šalvěj je bylina s velmi výrazným očistným účinkem. Čistí prostory,…
45 Kč