Přívěsek Pán Záměru, sodalit hranol

Přívěsek Pán Záměru, sodalit hranol

Kód: CRYMA-101DPAG
Zhmotňování vizí a nápadů, vyrovnanost, sebedůvěra, víra, odvaha, intuice, duchovní vhled... to všechno, a mnohem více, přináší Pán Záměru, mistr sodalit.
Připraveno k odeslání
214 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Pán Záměru, sodalit hranol

Pán Záměru
Přívěsek ve tvaru šestistěnného hranolu, na čelní straně zdoben čočkou z polodrahokamu ametystu, tyrkenitu či zeleného aventurínu, může být skvělým společníkem pro ty, kdo raději sní, než žijí reálný život. Pro ty, kdo ze všeho nejraději brázdí vody snových světů, mají bohatou fantazii a spoustu zajímavých nápadů, které ovšem zůstávají vězet pouze ve světě jejich představ. Sodalit je učitelem zhmotňování snů, vizí, představ, nápadů. Učí nás, jak přivést ducha do hmoty, jak zhmotňovat své vize a neustupovat od svých záměrů.

Sodalit - spojení ducha a hmoty, logiky a intuice
Sodalit je velice účinný duchovní kámen, přiřazený čakře třetího oka. Vibrace sodalitu je vynikajícím pomocníkem pro všechny, kdo žijí ve svých představách a snech, staví vzdušné zámky a zapomínají, že se v nich nedá žít. Vibrace sodalitu jsou nejsilnější ze všech modrých duchovních kamenů, spojují logiku s intuicí a otevírají bránu vnímavosti ducha dokořán, neboť přináší informace z Vyšší mysli až dolů na tělesnou úroveň. Tento nádherný modrý polodrahokam podněcuje svého majitele k cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří. Vibrace sodalitu posilují naši schopnost myslet do hloubky, přivádí našeho ducha k podstatným věcem a zprostředkuje poznání, že i ve hmotě působí síla ducha. Díky tomu přizpůsobíme realitě své představy a fantazie tak, aby bylo možné je realizovat v našem každodenním životě, s jeho pomocí se lépe koncentrujeme. Přecitlivělým lidem sodalit dodává větší vyrovnanost, potlačuje návaly paniky a strachu, dodává odvahu, vhodný je i pro jedince, kteří se nedokáží ubránit pocitům, že jsou obklopeni nebezpečím. Sodalit je kamenem, který vynáší na světlo stinné vlastnosti člověka a umožňuje, aby je člověk bez posuzování přijal, odhaluje kořeny obav, fóbií, pocitů viny a svazujícího jednání, které člověku brání stát se tím, kým doopravdy je. Zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Sodalit a léčení
Sodalit udržuje rovnováhu metabolismu, čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, napravuje poškození způsobená ozářením a nespavostí. Léčí krk, hlasivky a hrtan. Pomáhá při ochraptělosti a poruše trávení. Sráží horečku, snižuje krevní tlak a napomáhá vstřebávání tekutin v těle.

Čištění a nabíjení sodalitu
Sodalit je potřeba zvláště pečlivě čistit pod tekoucí vlažnou vodou nebo přes noc v panenské půdě. Sodalit nabíjíme na drúze křišťálu alespoň hodinu na přímém slunci. Křišťál není podmínkou.


K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky