Přívěsek Pán Moudrosti, křišťál - ametyst, hranol

Přívěsek Pán Moudrosti, křišťál - ametyst, hranol

Kód: CRYMA-30DPAG
Krásný přívěsek pro ty, kteří chtějí objevit sama sebe, svůj životní úkol, své poslání. Křišťál s ametystem pomáhají najít své skutečné, nefalšované Já, svůj nejvyšší potenciál.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
168 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Pán Moudrosti, křišťál - ametyst, hranol

Pán Moudrosti
Pán Moudrosti, v němž se snoubí světlo Slunce i Měsíce, je mistrem bdělého vědomí, Bytí tady a teď, v tomto okamžiku. Pán Moudrosti disponuje dostatečně jasnou myslí (ametyst), která bere v potaz jak duchovní vhled, tak praktickou stránku všech věcí. Pán Moudrosti již překročil všechna omezení mysli i těla, neboť ví, že vše je jen iluzí a že to jediné, na čem záleží - je kvalita Bytí v každém konkrétním okamžiku. Pán Moudrosti je neustále přítomen v současném okamžiku, kráčí cestou ke světlu, cestou, která vede k projevení jeho nejvyššího potenciálu.

Výška x šířka přívěsku
3 x 0,6 cm

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky