Přívěsek Pán Moudrosti, křišťál - ametyst, hranol

Přívěsek Pán Moudrosti, křišťál - ametyst, hranol

Kód: CRYMA-30DPAG
Krásný přívěsek pro ty, kteří chtějí objevit sama sebe, svůj životní úkol, své poslání. Křišťál s ametystem pomáhají najít své skutečné, nefalšované Já, svůj nejvyšší potenciál.
Připraveno k odeslání
168 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Pán Moudrosti, křišťál - ametyst, hranol

Pán Moudrosti
Pán Moudrosti, v němž se snoubí světlo Slunce i Měsíce, je mistrem bdělého vědomí, Bytí tady a teď, v tomto okamžiku. Pán Moudrosti disponuje dostatečně jasnou myslí (ametyst), která bere v potaz jak duchovní vhled, tak praktickou stránku všech věcí. Pán Moudrosti již překročil všechna omezení mysli i těla, neboť ví, že vše je jen iluzí a že to jediné, na čem záleží - je kvalita Bytí v každém konkrétním okamžiku. Pán Moudrosti je neustále přítomen v současném okamžiku, kráčí cestou ke světlu, cestou, která vede k projevení jeho nejvyššího potenciálu.

Výška x šířka přívěsku
3 x 0,6 cm

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky