Přívěsek Paleo - Hrot šípu - achát černý

Přívěsek Paleo - Hrot šípu - achát černý

Kód: AW-Arrow-03 - X
Černý achát je výborným pomocníkem v těžkých dobách, přináší sílu, nezdolnost, ochranu, podporuje sebedůvěru a pomáhá udržet si za všech okolností jasnou hlavu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
118 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Paleo - Hrot šípu - achát černý

Černý achát je výborným pomocníkem v těžkých dobách, přináší sílu, nezdolnost, ochranu, podporuje sebedůvěru a pomáhá udržet si za všech okolností jasnou hlavu. "Paleo" přívěsek z polodrahokamu černého achátu je vyroben ze surového kamene, uchovává si maximální množství původní energie.  Kámen je opracován hrubým osekáním do tvaru připomínajícího hrot šípu pravěkého lovce. Upozorňujeme, že se jedná o přírodní kámen, takže každý jednotlivý přívěsek je svým vzhledem originální (foto je především ilustrační), může se od vyfoceného kousku lišit - velikostí, barevností či kresbou na kameni. Přívěsek paleo z černého achátu lze nosit na řetízku či kožené šňůrce.

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

Velikost kamene cca 
4 x 2 cm


Černý achát je kámen ochranný, přináší sílu a nezdolnost, pomáhá člověku v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Černý achát spojuje člověka s Jednotou Universa, pomáhá zaměřit energii jedním směrem a nenechat se rozptylovat. Černý achát rovněž přináší ráznost a vytrvalost při sledování cílů, poskytuje podporu těm, kteří se chtějí stát pány svého osudu. Černý achát podněcuje k nalézání poučení a poznání, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Věří se, že umí udržet rovnováhu energií jin - jang. Černý achát se v léčitelství používá k redukci nekontrolovatelných sexuálních tužeb, blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou. 

Čištění a nabíjení kamene
Achát omývejte pod tekoucí vlažnou vodou nebo jej ponechejte přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjejte na slunci co nejdéle. Černý achát lze též na několik dní zakopat do země, poté nabíjet opět na slunci.
 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky