Přívěsek Paleo - Hrot šípu - achát černý

Tento produkt se již nevyrábí a není možné jej objednat. Zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
118 Kč
Kód: ARCHIV-AW-Arrow-03
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Černý achát je výborným pomocníkem v těžkých dobách, přináší sílu, nezdolnost, ochranu, podporuje sebedůvěru a pomáhá udržet si za všech okolností jasnou hlavu. "Paleo" přívěsek z polodrahokamu černého achátu je vyroben ze surového kamene, uchovává si maximální množství původní energie.  Kámen je opracován hrubým osekáním do tvaru připomínajícího hrot šípu pravěkého lovce. Upozorňujeme, že se jedná o přírodní kámen, takže každý jednotlivý přívěsek je svým vzhledem originální (foto je především ilustrační), může se od vyfoceného kousku lišit - velikostí, barevností či kresbou na kameni. Přívěsek paleo z černého achátu lze nosit na řetízku či kožené šňůrce.

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

Velikost kamene cca 
4 x 2 cm


Černý achát je kámen ochranný, přináší sílu a nezdolnost, pomáhá člověku v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Černý achát spojuje člověka s Jednotou Universa, pomáhá zaměřit energii jedním směrem a nenechat se rozptylovat. Černý achát rovněž přináší ráznost a vytrvalost při sledování cílů, poskytuje podporu těm, kteří se chtějí stát pány svého osudu. Černý achát podněcuje k nalézání poučení a poznání, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Věří se, že umí udržet rovnováhu energií jin - jang. Černý achát se v léčitelství používá k redukci nekontrolovatelných sexuálních tužeb, blahodárně působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou. 

Čištění a nabíjení kamene
Achát omývejte pod tekoucí vlažnou vodou nebo jej ponechejte přes noc v misce s vodou a křišťálem. Nabíjejte na slunci co nejdéle. Černý achát lze též na několik dní zakopat do země, poté nabíjet opět na slunci.
 

Facebook komentáře