Přívěsek orgonit - Květ Života zlatý

Připraveno k odeslání
588 Kč
Kód: GM-OR-1001
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Orgonitový přívěsek se symbolem Květu Života je vyroben z orgonitových štěpin a pryskyřice Gedeo. Symbol Květu Života je zalit v pryskyřici. 

Půměr x tloušťka přívěsku
4,8 x 0,9 cm

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, řetízek či bižuterní lanko v nabídce zde.

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Tento důležitý symbol posvátné geometrie vychází z původního symbolu vesica piscis, který je grafickým zobrazením prvotního okamžiku stvoření. Z vesica piscis se poté odvíjí další formy stvoření, které pak dohromady tvoří symbol Květu Života. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Působení symbolu Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Tento symbol nás spojuje s posvátnou esencí života a pomáhá při duchovní práci, při meditacích a rovněž pomáhá rozvinout své vlastní tvořivé síly. Více podrobných informací o květu Života si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost