Přívěsek Opál růžový  - 1
Přívěsek Opál růžový  - 2
Přívěsek Opál růžový - 1/2Přívěsek Opál růžový - 2/2

Přívěsek Opál růžový

Kód: CRYMA-143PD-LR
Růžový opál probouzí jemnost a cit, rozvíjí všechny pozitivní ženské vlastnosti, podporuje důvěru, laskavost, soucit, odvahu být sama sebou a otevřít se druhým.
Připraveno k odeslání
237 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Opál růžový

Růžový opál probouzí jemnost a cit, rozvíjí všechny pozitivní ženské vlastnosti. Růžový opál rezonuje s čakrou srdce, léčí citová zranění, rozvíjí kvality jako je důvěra, laskavost, soucit, odvaha být sama sebou a otevřít se druhým. Pokud hledáte lásku a současně víte, že vůči ní máte zábrany, tento přívěsek je přesně pro vás.

Na této kartě zboží je mix přívěsků ve tvaru obdélníku. Každý přívěsek je originální - viz fotografie. Některé přívěsky jsou více do růžova, některé více do bílé barvy, některé jsou více a některé méně průsvitné. Přívěsek s růžovým opálem (úchytka je z postříbřeného bižuterního kovu) dodáváme bez řetízku, pokud máte zájem, můžete si vybrat z naší nabídky řetízků, šňůrek či lanek zde.

Velikost kamene cca 
3 x 2,3 cm
 

Růžový opál - kámen nesobecké lásky, srdečnosti a velkorysosti
Název opál pochází ze sanskrtu, ze slova "upala", což znamená "vzácný kámen". Tento oblíbený polodrahokam je amorfní, což znamená, že netvoří krystaly, ale podlouhlé struktury (jako stalaktity). Růžový opál je kamenem srdečnosti a přívětivosti. Růžový opál nám pomáhá rozpouštět zábrany, stud a ostýchavost, podporuje náklonnost, velkorysost a vcítění se do druhých, učí nás nesobeckému jednání, nenásilí a lásce. Vibrace růžového opálu tiší rozbouřené emoce, zklidňují, vnáší do našeho života pocit lehkosti. 

Růžový opál a léčení
Růžový opál silně působí na oblast srdeční čakry. Léčí a posiluje srdce, pomáhá také při problémech s plícemi a slezinou, zklidňuje kůži a pomáhá při diabetes a hypoglykémii. Růžový opál je také mimořádně účinný při bolestech hlavy.

Očista opálu a nabíjení: Opál může svému nositeli navracet zpět načerpanou negativní energii, proto je nutné ho často čistit v misce s vodou. Nabíjí se v noci za svitu měsíce. Opál nesnáší sůl, čištění solí a slanou koupel (může se stát, že po ní změní barvu). Neměl by přijít do styku s kosmetikou.
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Maličký anděl rozvoje Maličký anděl rozvoje Kód: HT-AS2320
Tento anděl je symbolem cesty Tvého srdce, které je plné odvahy a jehož energie se…
86 Kč
Masážní léčitelská hůlka Ametyst - kónická 10 cm Masážní léčitelská hůlka Ametyst - kónická 10 cm Kód: HT-WDSM_AM
Ametyst čistí krev, posiluje imunitu, zmírňuje bolesti hlavy, uvolňuje napětí,…
424 Kč
Fantasy náramek Tajemství lesní tůňky - zelená Fantasy náramek Tajemství lesní tůňky - zelená Kód: LH-NK113
Fantasy náramek, nesoucí zelené světlo naděje, vám bude vždy připomínat sílu…
410 Kč
Prsten Atlantů stříbro Ag 925 široký - vel. 56/57 Prsten Atlantů stříbro Ag 925 široký - vel. 56 /57 Kód: LH-KR0670-56-57
Znak Atlantů je tvarovým zářičem. Má zcela mimořádné působení, které je…
714 Kč