Přívěsek "nekonečný uzel" - jaspis červený

Přívěsek "nekonečný uzel" - jaspis červený

Kód: MINM-006301
Nekonečný uzel z červeného jaspisu nás vede k pochopení propojenosti všeho, co je. Každý tvor, každá věc, všichni jsou součástí Jednoty, všichni jsou propojeni, oddělenost je pouhou iluzí.
Poslední kusy na skladě!
185 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek "nekonečný uzel" - jaspis červený

Nekonečný uzel - symbol nekonečna, Bytí bez začátku a bez konce
Nekonečný uzel, to je jeden z osmi šťastných buddhistických symbolů (ostatní: slunečník, zlaté ryby, číše s pokladem, lotos, pravotočivá ulita, praporec vítězství a kolo dharmy). Nekonečný uzel vyjadřuje propojenost všeho, co je. Nekonečný uzel připomíná, že všechny věci a jevy jsou vzájemně spojeny a propleteny, nejsou oddělené, ale na sobě navzájem závislé. Nekonečný uzel vyjadřuje, stejně tak, jako keltská triquetra, klid i pohyb zároveň. Bytí bez začátku a bez konce, Bytí v neustálém koloběhu.

Podrobnější informace o této tématice si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Triquetra.

Obvykle je tento starodávný symbol (třeba v podobě amuletu či jiného výrobku, jež je jím ozdoben) předáván jako dar někomu, na kom nám vemi záleží a koho si ceníme. Pokud má být nošen jako přívěsek, stačí protáhnout koženou šňůrku skrz otvor ve smyčce. 

Velikost přívěsku
4,5 x 3 cm

K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku.

Jaspis - kámen Matky Země
Jaspis je směsí chalcedonu a křemene, vyskytuje se v mnoha barevných variantách, každý kámen je jedinečným originálem. Jaspis je zástupcem samotné Matky Země. Jaspis je šamanským kamenem, který pomáhá při různých šamanských cestách, přináší vhled do nejasných situací, pomáhá nám vybavit si obsah snů, podporuje naši intuici. Tento oblíbený polodrahokam, v němž se mísí síly chalcedonu se silami křemene, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii.

Vibrace jaspisu
Jaspis nám nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a vědomí celku. Při léčbě sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze je použít k jejich správnému nastavení a vylazení. Každá barva jaspisu přísluší dané čakře. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vybavování snů. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru. Udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny z éterickou říší. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. Usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů tím, že s vámi spolupracuje na tom, abyste se na ně zaměřili prostřednictvím svým otevřených energetických center.  Přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů a podněcuje čestné chování k sobě samému. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je třeba jej používat dlouhodobě, neboť funguje pomalu.

Očista a nabíjení jaspisu
Jaspis nechat přes noc v misce svodou a křišťálem, nebo ho očistit pod proudem vody a pak vystavit na slunce. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Nálepka - Květ života, čakra Nálepka - Květ života, čakra Kód: SAR-TS054
Květ Života je biorezonátor a vynikající prostředek pro harmonizaci prostoru a…
129 Kč
Dámské tričko orient - Ganesha Dámské tričko orient - Ganesha Kód: SAR-TX302
Ganesha, roztomilý indický Bůh štěstí a úspěchu, vás bude provázet kamkoliv se hnete.
645 Kč
Zrcadlo - Slunce Měsíc, mozaikové, 39 cm Zrcadlo - Slunce Měsíc, mozaikové, 39 cm Kód: SAR-S020
Zajímavé zrcadlo se sluncem a měsícem, to je originální kousek do vašeho bytu.…
642 Kč
Vonné tyčinky - Bílá šalvěj Vonné tyčinky - Bílá šalvěj Kód: SAR-RS485 Nejoblíbenější
Luxusní masalové tyčinky s vůní bílé šalvěje jsou jako stvořené pro…
49 Kč