Přívěsek Mandala

Připraveno k odeslání
225 Kč
Kód: FO-PR-11
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Mandala podporuje nastolení rovnováhy, vnitřního klidu a harmonie a nárůst tvořivosti.

Střed mandaly symbolizuje posvátný střed - duši člověka, od níž se v harmonii a rovnováze, směrem zevnitř ven, odvíjejí všechny další formy, celá tvorba. Pokud je člověk ve spojení se svým středem a řídí se impulzy, které z jeho duše vychází, jsou jeho myšlenky, slova, činy a celý život i osud harmonické. Pokud je člověk v harmonii se sebou samým, projevuje se to na jeho zdravotním i psychickém stavu. Takový člověk je v harmonii s celým světem, přesně chápe a zná podstatu sebe samého, zná své talenty a dary, které může rozvíjet. Každý člověk by měl usilovat o spojení se svou pravou podstatou, se svou duší, neboť ona je jeho Božským pravým Já. Impulzy, které vychází z duše, jsou čisté, nesobecké, laskavé, nic nežádající. Jsou tvořivé. Pokud se jimi člověk řídí a nenechá za sebe jednat svůj egoismus, jsou jeho záměry provázeny lehkostí a zdarem. Do cesty mu přichází ti správní lidé, ty správné informace, vše potřebné. Jakoby se celý vesmír spojoval, aby mu pomohl. Vše jde lehce, bez zastavení, překážek, problémů a výsledek je korunován úspěchem - dobrým pocitem mnoha lidí.

Jak se se svou duší spojit? K tomu je dána prastará technika Lotosový květ, kterou používali lidé všech kultur a civilizací před námi. Jedná se o duchovní techniku na probuzení duše člověka. Můžete ji praktikovat i vy. Pakliže vás zaujaly tyto informace a chcete se duchovně rozvíjet, doporučujeme přečíst si knihu, ze které tyto znalosti pocházejí, knihu AllatRa.

Nádherný přívěsek s mandalou dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z naší pestré nabídky šňůrek, lanek a řetízků zde. Průměr šňůrky by měl být maximálně 4 mm (kvůli velikosti očka).

Materiál
bižuterní kov

Průměrpřívěsku
5,6 cm

Facebook komentáře

Štítky