Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925  - 3
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925 - 1/3Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925 - 2/3Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925 - 3/3

Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925

Kód: BL-P925LP
Lepidolit tiší emoce strachu, paniky, úzkosti a nervozity, přináší klid a stabilitu, vědomí tady a teď.
Připraveno k odeslání
311 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925

Lepidolit je skvělý antistresový a antidepresívní kámen, je jako sedativum. Tiší emoce strachu, paniky, úzkosti a nervozity, přináší klid a stabilitu, vědomí tady a teď. Nádherný krystal lepidolitu je zasazen do stříbra Ag 925/1000.

Velikost přívěsku s lepidolitem (délka x šířka) cca 
3 - 3,3 x 0,9 - 1,2 cm

Upozorňujeme, že každý přívěsek je zcela originální, jednotlivé kousky se od sebe mohou lehce lišit, především velikostně. Rozdíl může být v řádu milimetrů (2 - 4 mm). Přívěsek s lepidolitem dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

 

Lepidolit - antidepres, antistres
Nádherně fialový lepidolit (druh slídy s obsahem lithia) je silně zklidňující kámen. Drží člověka ve stavu "tady a teď", což je jediný existující čas. Působí antidepresivně a antistresově, což ocení lidé nervózní, labilní, roztěkaní, uspěchaní, lidé se sklonem ztrácet se ve svých myšlenkách a emocích a propadat špatným náladám a malomyslnosti. Lepidolit je jako sedativum, tiší emoce, ať jsou jakkoliv rozbouřené a přináší klid a stabilitu, potřebnou k rozlišení skutečně důležitého od nepodstatného. "Co se právě teď děje? Co lze a co nelze v této situaci udělat? Jak na to pohlížet? Co je důležité? Čeho si nevšímat? Jak vše vyřešit v klidu a konstruktivně? Jak se teď rozhodnout? Co udělat, co říct?" S těmito otázkami pomáhá právě tento kámen, který, pokud je nošen denně, drží člověka v přítomném okamžiku, a tím v podstatě zabraňuje vzniku chaosu, citových vzplanutí a emotivních výbuchů, které člověka často až paralyzují, takže není schopen střízlivě uvažovat a jednat. Skutečně výborný kámen pro nervózní lidi i pro ty, co jsou zasnění, jsou tzv. "mimo" a pak se často cítí zaskočeni nějakou nenadálou událostí.

Lepidolit stabilizuje emoce, učí, jak předcházet výkyvům nálad a výborně potlačuje - přímo neutralizuje návaly strachu a paniky (pracuje se 7. čakrou). Pomáhá překonat závislosti všeho druhu, vede člověka k nezávislosti. Lepidolit pomáhá i při přecitlivělosti, melancholii, při sklonech k negativnímu myšlení, očekávání toho nejhoršího, při vytváření katastrofických scénářů, utkvělých myšlenkách, fobiích, plačtivosti i nedostatečném sebevědomí. Věří se také, že přitahuje lásku a udržuje "milenecké štěstí", nicméně, jedná se o lásku bezpodmínečnou a nikoliv romantickou, erotickou či závislou. Fialový lepidolit je kamenem 7. čakry a tedy učí a podporuje bezpodmínečnou, svobodu dávající a na ničem nezávislou lásku.   

Spojení s Bohem
V podstatě lze říci, že všechny výše uvedené "potíže" se zvládáním psychických stavů přímo souvisí s  nesprávnou funkcí 7. a taky 3. čakry (přibližně v této oblasti sídlí naše duše), které se ne náhodou říká také "břišní mozek". Toto je naše spojení s duchovními rovinami, s Bohem. Kdo je skutečně spojen s Bohem - nemá strach, netrpí panickými stavy, nemá deprese, ani špatné nálady, netrpí melancholií, letargií ani nervozitou, atd. Lepidolit, stejně jako jiné fialové kameny, harmonizuje a stabilizuje funkci 7. čakry, a proto se člověk zklidňuje, cítí příliv Lásky shůry a cítí se dobře a v bezpečí. Ale co bude pak, až kámen odloží? Pokud jsou tyto jeho problémy opravdu vážné, člověk je jimi svázán, omezen a trpí, je třeba udělat víc - obrátit se o pomoc k Nejvyššímu. On představuje opravdovou záchrannou kotvu, stabilní bod, a díky této nejsilnější ochraně se probouzí i duše člověka. Jak je spojení člověk - Bůh stabilní a člověk skutečně je s Bohem - problémy mizí jako mávnutím kouzelného proutku a to zcela bez léků. A to je dokázané. Vždycky je lepší modlitba než kámen, prášek či předmět. Působení materiálního je vždy dočasné, ale Bůh je Věčný, jeho Láska, ochrana i pomoc jsou stálé.

Příběh trémisty
V jedné knize je například popsán případ profesionálního klavíristy, který už od dětství trpěl při každém koncertě děsivou trémou. Byl ve svém oboru skutečně dobrý a nabídky se jen hrnuly, ale on už svou trému nezvládal a odmítal hrát. Navštívil proto terapeuta a očekával, že jeho problém tkví v minulém životě (což je klidně možné) a tedy, že se podrobí regresi a vše bude dobré. Terapeut si jej vyslechnul, pohlédnul do jeho ustarané, úzkostí stažené tváře a poradil mu jednou větou: "musíte prohloubit svůj vztah k Bohu". Člověk byl udiven, ale radu přijal a zařídil se podle ní. Za nějaký čas zjistil, že problém ustupuje, že vlastně není. Proč by se bál, když je s ním Nejvyšší? A tak je to s každým strachem, fobií, úzkostí, atp. Lidem chybí vztah k Bohu. Materiální berličky (kameny, amulety, léky, apod.) představují spíše krátkodobou pomoc, takovou malou útěchu v nesnázích. Je dost možné, že vás při nošení lepidolitu napadne, že byste se mohli obrátit k Bohu, promluvit k Němu, projevit Mu svou lásku a vděčnost (za to dobré, co dává, i za zkoušky, jimiž člověk prochází a které ho ve skutečnosti činí silnějším). Kdo miluje - je milován. A problémy mizí. Skutečnou pomoc, vyléčení a ochranu člověku poskytuje pouze Bůh.

Lepidolit a léčení
Posiluje imunitní systém, přináší úlevu při alergiích, chronické únavě, vyčerpání, při bolestech zad, hlavy, při migrénách, pomáhá při léčení srdce a plic, odbourává kloubní problémy a přivádí do rovnováhy hormonální soustavu. Dále má příznivý vliv na vzhled na zdraví kůže, stabilizuje nervovou soustavu, přináší klidný a hluboký spánek (vkládá se i pod polštář), působí proti depresím a stresu a nakonec i pomáhá lidskému organismu zvládat zatížení elektromagnetickým smogem.

Čistění a nabíjení kamene
Kámen přílišnou péči nevyžaduje, fialové kameny vlastně nic neabsorbují, jen přeměňují. Ale cítíte-li potřebu, omyjte kámen pod proudem vlažné vody a nechte odpočinout na vhodném místě.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč
Andělská soška - hudba léčí Andělská soška - hudba léčí Kód: SoD-8283
Hudba léčí. Hudba tiší mysl a pozvedává ducha člověka z jeho každodennosti.…
635 Kč
Stojánek na vonné kužely - Dřevěná klec Stojánek na vonné kužely - Dřevěná klec Kód: PUCK-IF200
Překrásný dřevěný stojánek je určen nejen na pálení vonných kuželů…
164 Kč