Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925  - 1
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925  - 2
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925  - 3
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925 - 1/3Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925 - 2/3Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925 - 3/3

Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925

Kód: BL-P925LP
Lepidolit tiší emoce strachu, paniky, úzkosti a nervozity, přináší klid a stabilitu, vědomí tady a teď.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
311 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Lepidolit krystal, stříbro Ag 925

Lepidolit je skvělý antistresový a antidepresívní kámen, je jako sedativum. Tiší emoce strachu, paniky, úzkosti a nervozity, přináší klid a stabilitu, vědomí tady a teď. Nádherný krystal lepidolitu je zasazen do stříbra Ag 925/1000.

Velikost přívěsku s lepidolitem (délka x šířka) cca 
3 - 3,3 x 0,9 - 1,2 cm

Upozorňujeme, že každý přívěsek je zcela originální, jednotlivé kousky se od sebe mohou lehce lišit, především velikostně. Rozdíl může být v řádu milimetrů (2 - 4 mm). Přívěsek s lepidolitem dodáváme bez řetízku v dárkové krabičce. K přívěsku si můžete zakoupit koženou šňůrku, některý z nabízených řetízků či bižuterní lanko.

 

Lepidolit - antidepres, antistres
Nádherně fialový lepidolit (druh slídy s obsahem lithia) je silně zklidňující kámen. Drží člověka ve stavu "tady a teď", což je jediný existující čas. Působí antidepresivně a antistresově, což ocení lidé nervózní, labilní, roztěkaní, uspěchaní, lidé se sklonem ztrácet se ve svých myšlenkách a emocích a propadat špatným náladám a malomyslnosti. Lepidolit je jako sedativum, tiší emoce, ať jsou jakkoliv rozbouřené a přináší klid a stabilitu, potřebnou k rozlišení skutečně důležitého od nepodstatného. "Co se právě teď děje? Co lze a co nelze v této situaci udělat? Jak na to pohlížet? Co je důležité? Čeho si nevšímat? Jak vše vyřešit v klidu a konstruktivně? Jak se teď rozhodnout? Co udělat, co říct?" S těmito otázkami pomáhá právě tento kámen, který, pokud je nošen denně, drží člověka v přítomném okamžiku, a tím v podstatě zabraňuje vzniku chaosu, citových vzplanutí a emotivních výbuchů, které člověka často až paralyzují, takže není schopen střízlivě uvažovat a jednat. Skutečně výborný kámen pro nervózní lidi i pro ty, co jsou zasnění, jsou tzv. "mimo" a pak se často cítí zaskočeni nějakou nenadálou událostí.

Lepidolit stabilizuje emoce, učí, jak předcházet výkyvům nálad a výborně potlačuje - přímo neutralizuje návaly strachu a paniky (pracuje se 7. čakrou). Pomáhá překonat závislosti všeho druhu, vede člověka k nezávislosti. Lepidolit pomáhá i při přecitlivělosti, melancholii, při sklonech k negativnímu myšlení, očekávání toho nejhoršího, při vytváření katastrofických scénářů, utkvělých myšlenkách, fobiích, plačtivosti i nedostatečném sebevědomí. Věří se také, že přitahuje lásku a udržuje "milenecké štěstí", nicméně, jedná se o lásku bezpodmínečnou a nikoliv romantickou, erotickou či závislou. Fialový lepidolit je kamenem 7. čakry a tedy učí a podporuje bezpodmínečnou, svobodu dávající a na ničem nezávislou lásku.   

Spojení s Bohem
V podstatě lze říci, že všechny výše uvedené "potíže" se zvládáním psychických stavů přímo souvisí s  nesprávnou funkcí 7. a taky 3. čakry (přibližně v této oblasti sídlí naše duše), které se ne náhodou říká také "břišní mozek". Toto je naše spojení s duchovními rovinami, s Bohem. Kdo je skutečně spojen s Bohem - nemá strach, netrpí panickými stavy, nemá deprese, ani špatné nálady, netrpí melancholií, letargií ani nervozitou, atd. Lepidolit, stejně jako jiné fialové kameny, harmonizuje a stabilizuje funkci 7. čakry, a proto se člověk zklidňuje, cítí příliv Lásky shůry a cítí se dobře a v bezpečí. Ale co bude pak, až kámen odloží? Pokud jsou tyto jeho problémy opravdu vážné, člověk je jimi svázán, omezen a trpí, je třeba udělat víc - obrátit se o pomoc k Nejvyššímu. On představuje opravdovou záchrannou kotvu, stabilní bod, a díky této nejsilnější ochraně se probouzí i duše člověka. Jak je spojení člověk - Bůh stabilní a člověk skutečně je s Bohem - problémy mizí jako mávnutím kouzelného proutku a to zcela bez léků. A to je dokázané. Vždycky je lepší modlitba než kámen, prášek či předmět. Působení materiálního je vždy dočasné, ale Bůh je Věčný, jeho Láska, ochrana i pomoc jsou stálé.

Příběh trémisty
V jedné knize je například popsán případ profesionálního klavíristy, který už od dětství trpěl při každém koncertě děsivou trémou. Byl ve svém oboru skutečně dobrý a nabídky se jen hrnuly, ale on už svou trému nezvládal a odmítal hrát. Navštívil proto terapeuta a očekával, že jeho problém tkví v minulém životě (což je klidně možné) a tedy, že se podrobí regresi a vše bude dobré. Terapeut si jej vyslechnul, pohlédnul do jeho ustarané, úzkostí stažené tváře a poradil mu jednou větou: "musíte prohloubit svůj vztah k Bohu". Člověk byl udiven, ale radu přijal a zařídil se podle ní. Za nějaký čas zjistil, že problém ustupuje, že vlastně není. Proč by se bál, když je s ním Nejvyšší? A tak je to s každým strachem, fobií, úzkostí, atp. Lidem chybí vztah k Bohu. Materiální berličky (kameny, amulety, léky, apod.) představují spíše krátkodobou pomoc, takovou malou útěchu v nesnázích. Je dost možné, že vás při nošení lepidolitu napadne, že byste se mohli obrátit k Bohu, promluvit k Němu, projevit Mu svou lásku a vděčnost (za to dobré, co dává, i za zkoušky, jimiž člověk prochází a které ho ve skutečnosti činí silnějším). Kdo miluje - je milován. A problémy mizí. Skutečnou pomoc, vyléčení a ochranu člověku poskytuje pouze Bůh.

Lepidolit a léčení
Posiluje imunitní systém, přináší úlevu při alergiích, chronické únavě, vyčerpání, při bolestech zad, hlavy, při migrénách, pomáhá při léčení srdce a plic, odbourává kloubní problémy a přivádí do rovnováhy hormonální soustavu. Dále má příznivý vliv na vzhled na zdraví kůže, stabilizuje nervovou soustavu, přináší klidný a hluboký spánek (vkládá se i pod polštář), působí proti depresím a stresu a nakonec i pomáhá lidskému organismu zvládat zatížení elektromagnetickým smogem.

Čistění a nabíjení kamene
Kámen přílišnou péči nevyžaduje, fialové kameny vlastně nic neabsorbují, jen přeměňují. Ale cítíte-li potřebu, omyjte kámen pod proudem vlažné vody a nechte odpočinout na vhodném místě.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Porcelánový svícen Buddha Porcelánový svícen Buddha Kód: SoD-900910
Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se…
258 Kč
Andělská soška - hudba léčí Andělská soška - hudba léčí Kód: SoD-8283
Hudba léčí. Hudba tiší mysl a pozvedává ducha člověka z jeho každodennosti.…
635 Kč
Stojánek na vonné kužely - Dřevěná klec Stojánek na vonné kužely - Dřevěná klec Kód: PUCK-IF200
Překrásný dřevěný stojánek je určen nejen na pálení vonných kuželů…
164 Kč