Přívěsek Láska, stříbro Ag 925/1000, 10 g

Přívěsek Láska, stříbro Ag 925/1000, 10 g

Kód: HT-TPD1090
Láska je síla, duchovní síla. Není to hmota, předmět, který můžeme někomu dát. Nelze ji dostat, půjčit ani ztratit, neboť je vnitřní kvalitou. Láska se nedává, ta se vyzařuje. A reaguje na ni vše živé.
Poslední kusy na skladě!
1.599 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Láska, stříbro Ag 925/1000, 10 g

Láska, Božská láska, pravá láska, hluboká láska, věčná láska, bezpodmínečná láska. To jsou různé vlastnosti jedné jediné obrovské síly. Láska je nejmocnější silou v celém Universu, je podstatou, důvodem i smyslem naší existence. Láska má vždy první a poslední slovo, láska je obrovská inteligentní síla, která tvoří, udržuje, pečuje i transformuje. Láska je kvalitou Boha. Bůh je Láska a naše duše, pocházející z Jeho světa, v sobě obsahují vysoký potenciál. Probuzená Duše se stává generátorem Jeho Lásky.

Láska není tam venku, není ji třeba hledat. Jen se obrátit tím správným směrem, přímo dovnitř sebe samého, ke své Duši. Protože tam je její pramen.

Tento amulet poukazuje na to, že ve skutečnosti Láska, ta mocná transformující, uzdravující a tvořivá síla, pramení v duši člověka. Člověk s probuzenou duší se stává generátorem, "zářičem" Boží Lásky. Láska je síla, duchovní síla. Není to hmota, předmět, který můžeme někomu dát. Nelze ji dostat, půjčit ani ztratit, neboť je vnitřní kvalitou. Láska se nedává, ta se vyzařuje. A reaguje na ni vše živé. Tento stříbrný přívěsek symbolizuje právě takové vyzařování Lásky. Člověk miluje a vyzařuje, stává se Láskou samotnou.

Stříbrný přívěsek pochází z dílny uznávaného šperkařského mistra - Petera Stonea. Chcete-li se o něm dozvědět více, přečtěte si o něm článek Peter Stone.

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Výška x šířka přívěsku
3,1 x 3,3 cm

Hmotnost
10 g

Stříbrný přívěsek Láska dodáváme bez řetízku. Ten si může vybrat v naší nabídce zde.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
AllatRa AllatRa Kód: KOS-ALLATRA
Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých…
493 Kč
Andělské tarotové karty - Doreen Virtue Andělské tarotové karty - Doreen Virtue Kód: KOS-AN-dor
Tento tarot je bohatý na symboliku a zobrazení, včetně andělů, archandělů,…
587 Kč
Svíčka archanděl Metatron hranol 5 x 15 cm Svíčka archanděl Metatron hranol 5 x 15 cm Kód: IMP-0302
Jestliže cítíte potřebu pomáhat dětem, požádejte Metatrona o úkol, který by…
169 Kč
Andělská brož - Zázraky se dějí Andělská brož - Zázraky se dějí Kód: HT-AS15830
Nošením andělské brože dáváte svým andělům najevo, že v zázraky věříte,…
115 Kč