Přívěsek Květ Života v Lotosu

Připraveno k odeslání
397 Kč
Kód: ABI-15a-005
Kategorie: Přívěsky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Květ života v lotosu odkazuje na zdroj skutečné moudrosti, na zdroj Pravdy uvnitř člověka. Pravda, jak se říká ve známé Avalókitesvarově mantře " Om Mani Padme Hum", je přece ukryta v lotosu! Lotos je již celá tisíciletí symbolem duchovní podstaty člověka, jeho duchovního růstu. Uvnitř lotosového květu se ukrývá veliká cennost - ten pravý poklad - jediný poklad ve vašem životě - Duše. Ona zná, neb přišla ze světa Boha, je Jeho částicí. Duše je portálem do světa Boha! Tento přívěsek odkazuje na to, co můžete objevit prostřednictvím meditací a duchovní práce na sobě samém. 

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Tento důležitý symbol posvátné geometrie vychází z původního symbolu vesica piscis, který je grafickým zobrazením prvotního okamžiku stvoření. Z vesica piscis se poté odvíjí další formy stvoření, které pak dohromady tvoří symbol Květu Života. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Působení symbolu Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Tento symbol nás spojuje s posvátnou esencí života a pomáhá při duchovní práci, při meditacích a rovněž pomáhá rozvinout své vlastní tvořivé síly. Více podrobných informací o květu Života si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Materiál
bižuterní kov postříbřený (neobsahuje olovo, nikl, kadmium)

Délka x šířka přívěsku
4,2 x 3 cm

Přívěsek Květ života v Lotosu dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si k přívěsku zakoupit nějaký řetízek z naší nabídky, velmi dobře se bude vyjímat i na bižuterním lanku.

Facebook komentáře

Štítky