Přívěsek Květ Života - Diagram síly  - 1
Přívěsek Květ Života - Diagram síly  - 2
Přívěsek Květ Života - Diagram síly - 1/2Přívěsek Květ Života - Diagram síly - 2/2

Přívěsek Květ Života - Diagram síly

Kód: ABI-15a-010
Jak se projevují duchovní principy v materiálním světě? Jakým způsobem lze změnit svůj život, nalézt své pravé já, důvod své existence, poslání? Květ života je symbol Jednoty, symbol života. Přinese víc, než jen odpovědi na tyto otázky.
Připraveno k odeslání
203 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Květ Života - Diagram síly

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Tento důležitý symbol posvátné geometrie vychází z původního symbolu vesica piscis, který je grafickým zobrazením prvotního okamžiku stvoření. Z vesica piscis se poté odvíjí další formy stvoření, které pak dohromady tvoří symbol Květu Života. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Můžeme ho najít jako vzor ve vitrážových oknech, jako prvek na oltářích, hrobkách, ale také jako ochranný symbol na předmětech denní potřeby.

Působení symbolu Květu života je možné využít také v praktickém životě. Je vhodný třeba na očistu a harmonizaci vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost. Tento symbol nás spojuje s posvátnou esencí života a pomáhá při duchovní práci, při meditacích a rovněž pomáhá rozvinout své vlastní tvořivé síly. Více podrobných informací o květu Života si můžete přečíst v článku našeho slovníku, pod heslem Květ Života.

Materiál
bižuterní kov postříbřený (neobsahuje olovo, nikl, kadmium)

Průměr přívěsku
3,3 cm

Přívěsek Květ života - Diagram síly dodáváme bez řetízku. Máte-li zájem, můžete si k přívěsku zakoupit nějaký řetízek z naší nabídky, velmi dobře se bude vyjímat i na bižuterním lanku.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Vladimír napsal/a Čas: 15:08 Datum: 10.04.2015
Krásný symbol
Štítky