Přívěsek korál větvička

Připraveno k odeslání
189 Kč
Kód: BL-P925KV
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek s větvičkou pravého korálu bude krásným a užitečným dárkem pro každou dívku či ženu. Korál je typickým ženským kamenem, podporuje správnou funkci ženských orgánů a plodnost, nosí se pro ochranu a sílu. Odjakživa se věří, že přináší štěstí. Úchytka přívěsku je z bižuterního kovu. Každý přívěsek je originál, takže svou barvou a především tvarem nemusí nutně odpovídat kousku, jenž je na fotografii. Dodáváme v dárkové krabičce.

Délka korálu cca
3,7 cm

Korál - dcera moře
Název korál pochází z řečtiny a v překladu znamená "dcera moře". Korál je pro svého majitele mocným ochráncem, chrání ho před násilím, nehodami, lupiči, otravami, depresemi, posedlostí, vražednými a sebevražednými myšlenkami, panikou a nočními můrami. Korál vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny, proto je často vyhledáván lidmi, kteří trpí nekvalitním spánkem, způsobeným špatnými sny a nočními můrami. Korál je také velmi vhodný pro děti, poskytuje jim stále trvající ochranu.

Korál a léčení
Korál má pozitivní vliv na ženskou neplodnost. Červené korály se používají při menstruačních potížích, neplodnosti, při poruchách trávení, bolestech trávicího ústrojí, očních potížích. Věří se, že korál zastavuje krvácení.

Z důvodu ochrany přírodního korálu (jež je citlivý na kosmetiku a pot) je korál fixovaný tenkou vrstvičkou pryskyřice. Není vhodné čistit kámen pomocí slané vody (úplně stačí přírodní sladká voda). Při dlouhodobějším kontaktu se solí (hodinu a více) se vrstvička pryskyřice poruší a korál tak ztratí ochranu. 

Facebook komentáře

Štítky