Přívěsek korál větvička

Připraveno k odeslání
189 Kč
Kód: BL-P925KV
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek s větvičkou pravého korálu bude krásným a užitečným dárkem pro každou dívku či ženu. Korál je typickým ženským kamenem, podporuje správnou funkci ženských orgánů a plodnost, nosí se pro ochranu a sílu. Odjakživa se věří, že přináší štěstí. Úchytka přívěsku je z bižuterního kovu. Každý přívěsek je originál, takže svou barvou a především tvarem nemusí nutně odpovídat kousku, jenž je na fotografii. Dodáváme v dárkové krabičce.
 
Délka korálu cca
3,7 cm

Korál - dcera moře
Název korál pochází z řečtiny a v překladu znamená "dcera moře". Korál je pro svého majitele mocným ochráncem, chrání ho před násilím, nehodami, lupiči, otravami, depresemi, posedlostí, vražednými a sebevražednými myšlenkami, panikou a nočními můrami. Korál vyvolává klidný spánek a zahání rozrušující sny, proto je často vyhledáván lidmi, kteří trpí nekvalitním spánkem, způsobeným špatnými sny a nočními můrami. Korál je také velmi vhodný pro děti, poskytuje jim stále trvající ochranu.

Korál a léčení
Korál má pozitivní vliv na ženskou neplodnost. Červené korály se používají při menstruačních potížích, neplodnosti, při poruchách trávení, bolestech trávicího ústrojí, očních potížích. Věří se, že korál zastavuje krvácení.

Facebook komentáře

Štítky

Stojí za pozornost