Přívěsek klíčenka - starosti přenechte andělům  - 1
Přívěsek klíčenka - starosti přenechte andělům  - 2
Přívěsek klíčenka - starosti přenechte andělům - 1/2Přívěsek klíčenka - starosti přenechte andělům - 2/2

Přívěsek klíčenka - starosti přenechte andělům

Kód: HT-AS1116
Nošením tohoto andělského kovového přívěsku dáváme andělům najevo své uznání jejich existence a naši víru v jejich ochranu.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
269 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek klíčenka - starosti přenechte andělům

Kovový přívěsek je vhodný pro nošení jako přívěsek na klíče. Centrální část přívěsku, v barvě mosazi, oboustraně zdobená motivem anděla, se otáčí na svislé ose. Nošením tohoto andělského kovového přívěsku dáváme andělům najevo své uznání jejich existence a naši víru v jejich ochranu.

Kdo jsou andělé?
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Můžeme a nemusíme být na své problémy sami, máme možnost volby
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Velikost
3,5 cm

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Stromeček štěstí - křišťál Stromeček štěstí - křišťál Kód: CRYMA-30GT240
Stromeček štěstí nám připomíná radost a štěstí, které zažíváme,…
545 Kč
Vrtaný kámen přívěsek - Astrofylit Vrtaný kámen přívěsek - Astrofylit Kód: SVM-vrt-astrofylit
Zbavte se závislostí, zlozvyků a omezení všeho druhu jednou pro vždy. Přijměte…
121 Kč
Epam Klášterní kaše 700 g Epam Klášterní kaše 700 g Kód: EPAMKK
Speciálně upravená pohanková kaše s vlákninou.
132 Kč
Epam 20C posilující 50 ml Epam 20C posilující 50 ml Kód: EPAM-20C-POS
EPAM 20 C Posilující - doplněk stravy
228 Kč