Přívěsek Jezerní tajemství  - 1
Přívěsek Jezerní tajemství  - 2
Přívěsek Jezerní tajemství - 1/2Přívěsek Jezerní tajemství - 2/2

Přívěsek Jezerní tajemství

Kód: FO-PR-10
Jezerní tajemství. Jeho podstatou je svoboda, lehkost a snění o věcech, které přináší radost, povznesení, povzbuzení, štěstí, úsměv na tvářích..
Poslední kusy na skladě!
219 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Jezerní tajemství

Je letní den, a nikdo neví který. Není nikoho, kdo by hleděl do kalendáře a počítal hodiny. Je prostě nádherně a je ticho a klid. Lehký vánek si pohrává s listy rákosu na břehu rybníka. Vzduch voní. Vodou, bahnem, vláhou a vůní nespočetných lučních květin. Nedotčená příroda vydává ta nejblaženější tajemství a chce se usnout sladkým spánkem, nechat se unášet na křídlech vážky, toho jemného vánku, tajemného snu, který se vznáší nad zelenou vodou. A vidíš - tu rybka se mrskla a zvuk jejího dopadajícího tělíčka tě lehce probral ze snění. Kruhy na vodě se lesknou, třpytí se a mizí. Slunce praží a na lístek trávy před tvým nosem dosedla vážka. Tu motýl, tam moucha, bzučení včel a letní ticho nad jezerní hladinou. Jak je tu krásně... Jak božsky je...

Jezerní tajemství. Jeho podstatou je svoboda, lehkost a snění o věcech, které přináší radost, povznesení, povzbuzení, štěstí, úsměv na tvářích. Takové sny, taková přání jsou živá. Jsou lehká a příjemně hřejí. Jdou od srdce. A většinou se při nich usmíváš. Zpravidla jde o maličkosti. A právě v nich spočívá tajemství štěstí. 

Přívěsek Jezerní tajemství je připomínkou důvěry a lehkosti, kterou si pamatujeme z dětství. Tenkrát jsme věřili, že ano, že je to všechno normálně možné. A ono skutečně je. Jen jsme zapomněli, že ke štěstí vede cestička zarostlá travou, která svěže voní. A že štěstí nespočívá v drahých hmotných darech, velkolepých dílech a hrdinských činech, která ohromují svět, ale právě v malých, skromných činech. Jen tak, prostě pro štěstí...


Přívěsek dodáváme bez šňůrky. Chcete-li, můžete si vybrat z naší pestré nabídky šňůrek, lanek a řetízků zde. Průměr šňůrky by měl být maximálně 5 mm (kvůli velikosti očka).

Materiál
bižuterní kov

Průměr přívěsku
6 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Visaka ajurvédský šampón na vlasy 100 ml Visaka ajurvédský šampón na vlasy 100 ml Kód: GINK-B1814
Visaka šampon, to je speciální ájurvédská receptura pro krásné a lesklé vlasy…
189 Kč
Svíčka Laksmi bohyně světla 6 x 10 cm Svíčka Laksmi bohyně světla 6 x 10 cm Kód: CAP-LAKSIMI610
Představuje štěstí, krásu, rozkvět a hojnost, je ztělesněním všech věcí,…
89 Kč
Dřevěná krabice na tarotové karty, zdobená řezbou Dřevěná krabice na tarotové karty, zdobená řezbou Kód: HT-SW101
Příhodné místo k příjemnému odpočinku Vašich vykládacích karet
406 Kč