Přívěsek Jaspis brekciový, kapka  - 1
Přívěsek Jaspis brekciový, kapka  - 2
Přívěsek Jaspis brekciový, kapka - 1/2Přívěsek Jaspis brekciový, kapka - 2/2

Přívěsek Jaspis brekciový, kapka

Kód: CRYMA-123TDP10
Jaspis, to je klidná a stabilní síla. Přináší klid, pomoc ve stresu, zajišťuje rovnováhu a ochranu, uzemňuje energii těla. Jaspis podporuje odhodlání, podněcuje k čestnému chování, rozvíjí představivost.
Připraveno k odeslání
123 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek Jaspis brekciový, kapka

Jaspis, to je klidná a stabilní síla. Přináší klid, pomoc ve stresu, zajišťuje rovnováhu a ochranu, uzemňuje energii těla. Jaspis podporuje odhodlání, podněcuje k čestnému chování, rozvíjí představivost. Jaspis je kámen, který je vhodný naprosto pro každého. 

Velikost přívěsku
2,5 x 1,6 cm

Chcete-li, můžete si k přívěsku zakoupit i šňůrku, lanko či řetízek.

Upozornění
Prosíme, berte v úvahu, že se jedná o přírodní kámen. Každý jednotlivý kousek je zcela jedinečný - viz fotografie 2. Na této kartě se nachází mix vrtaných přívěsků. Mohou se od sebe barevně lehce lišit. Foto je především ilustrační.

Jaspis - kámen Matky Země
Jaspis je směsí chalcedonu a křemene, vyskytuje se v mnoha barevných variantách, každý kámen je jedinečným originálem. Jaspis je zástupcem samotné Matky Země. Jaspis je šamanským kamenem, který pomáhá při různých šamanských cestách, přináší vhled do nejasných situací, pomáhá nám vybavit si obsah snů, podporuje naši intuici. Tento oblíbený polodrahokam, v němž se mísí síly chalcedonu se silami křemene, byl odjakživa považován za "matku všech kamenů", protože neustále vyzařuje energii.

Vibrace jaspisu
Jaspis nám nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a vědomí celku. Při léčbě sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze je použít k jejich správnému nastavení a vylazení. Každá barva jaspisu přísluší dané čakře. Tento kámen pomáhá při šamanských cestách a vybavování snů. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje a uvádí do rovnováhy čakry a auru. Udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny z éterickou říší. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. Usnadňuje jasné myšlení, organizaci a dokončování projektů tím, že s vámi spolupracuje na tom, abyste se na ně zaměřili prostřednictvím svým otevřených energetických center.  Přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů a podněcuje čestné chování k sobě samému. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii. Je třeba jej používat dlouhodobě, neboť funguje pomalu.

Očista a nabíjení jaspisu
Jaspis nechat přes noc v misce svodou a křišťálem, nebo ho očistit pod proudem vody a pak vystavit na slunce. Ideální možností je však nechat jaspis spočívat na několik dní v panenské půdě.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Měsíc ve stromech L Fantasy tričko - Měsíc ve stromech L Kód: SoD-1012502-L
Měsíc ve stromech, to je nádherný motiv, který zaujme nejednoho milovníka…
821 Kč
Vonné tyčinky fantasy - Nesmrtelnost Vonné tyčinky fantasy - Nesmrtelnost Kód: CRYMA-IS66323
Vonné tyčinky "Nesmrtelnost", z kolekce Elements, se vyznačují velmi příjemnou…
44 Kč
Křišťálová koule 100 mm - Cindy G. Křišťálová koule 100 mm - Cindy G. Kód: CRYMA-CB100
Křišťálová koule je vynikající pomůckou k jasnovidectví. Díky jejímu…
877 Kč