Přívěsek "herkimer", křišťál a olivín

Přívěsek "herkimer", křišťál a olivín

Kód: ARCHIV-MINM-přív.her.oliv
Tento překrásný šperk s křišťálem a olivínem Vám posílá samotná bohyně Venuše na znamení, že je čas, aby jste rozvinuly své ženské kvality, otevřely svá srdce a vstoupily do jejích posvátných zelených hájů. Zde objevíte své přirozené Já.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
338 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Přívěsek "herkimer", křišťál a olivín

Život
Tento překrásný šperk s vybroušeným křišťálem a malým olivínem Vám posílá samotná bohyně Venuše, na znamení, že je čas, aby jste vstoupily do jejích posvátných zelených hájů, rozvinuly své ženské kvality, otevřely svá srdce a nalezly svou přirozenou podstatu, své skutečné Já. Vaše skutečné Já je čisté, vědomé a plné lásky a důvěry, je vědomím, které se nerodí, ani neumírá, pouze existuje ve věčnosti, je nezničitelné, protože nevzniklo ničemu a nikomu navzdory (tak, jako Vaše ego - osobnost, která se projevuje navenek). Vaše skutečné Já je tou největší a nejmilosrdnější silou, je prostorem, který dovoluje existenci všech věcí a lidí bez posuzování. Až v zahradách mocné bohyně objevíte a poznáte své skutečné Já a splynete s ním, odložíte svou starou známou masku, kterou jste po celý život nosily a jenž představovala Vaši identitu ve vnějším světě. Jakmile poznáte svou pravou podstatu, už nikdy svou masku nenasadíte, už nikdy nebudete stejná. Vědomí Vás promění. Pokud máte zájem, vyzkoušejte meditaci pro nalezení vnitřní bohyně.

Přibližná velikost křišťálu 2,6 cm, olivínová čočka má průměr 4 mm, celková délka šperku je 3,1 cm. 

Olivín - Venuše skrytá za lístky jarních bříz
Olivín je nádherně průsvitný, světle zelený polodrahokam, jehož barva připomíná světle zelené jarní listy bříz. Olivín je polodrahokamem bohyně Venuše, čočka z olivínu je tedy znamením ženské energie a ženských kvalit, které můžeme rozvinout. Olivín symbolizuje laskavou a léčivou sílu Přírody, která je nám ku pomoci, když se očistíme od negativních emocí a otevřeme své srdce jejímu působení. Vibrace olivínu pomáhají odolat všem zlým silám, které nás chtějí svést z cesty. Vibrace olivínu pomáhají při pocitech odcizení a vyčlenění z kolektivu, tiší vztek a nervozitu, učí nás umění odpuštění, potlačuje žárlivost, lítost (sebelítost) i letargii, čímž nám pomáhá vyléčit a napravit pošramocené mezilidské vztahy. Vibrace olivínu nám pomáhají přijímat odpovědnost za vlastní život, rozvíjet naše mentální schopnosti, odstraňovat staré pocity viny a lpění na minulosti.

Křišťál - kámen věštců i léčitelů
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen inutice, jasnozřivosti a věštění
Křišťál je přižazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.